Goleniowscy policjanci "spoKREWnieni służbą" - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Aktualności

Goleniowscy policjanci "spoKREWnieni służbą"

Po raz kolejny goleniowscy policjanci przyłączyli się do zbiórki krwi w hołdzie Żołnierzom Wyklętym i postanowili honorowo oddać krew, aby podzielić się tym co najcenniejsze - krwią, która ratuję życie.

W ubiegłą sobotę funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, po raz kolejny wsparli oogólnopolską akcję "spoKREWnieni służbą", nad którą patronat objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Minister Obrony Narodowej. Cele wspomnianej akcji jest upamiętnienie i oddanie hołdu żołnierzom - bohaterom zbrojnego podziemia, którzy przelali krew w obronie Niepodległości Polski.

W ramach akcji "spoKREWnieni służbą" na terenie całej Polski organizowane są zbiórki poboru krwi. Chociaż przedsiewzięcie ma na celu mobilizację służb mundurowych, to jest to również okazaja dla wszystkich, którzy  oddając krew, chcą pomóc innym.

Policjancji goleniowskiej policji jak zawsze, aktywnie włączyli się w akcję oddania krwi. W ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa,mundurowi po wypełnieniu krótkiego kwestionariusza i kilkumintowych badaniu usiedli na fotelach i oddali 450 ml krwi.

Cała akcja pokazuję,  że potrafimy i chcemy pomagać. Pamiątajmy, że krew to najceniejszy z darów, którym możemy się dzielić,  ratując zdrowie i życie innych.

  • policjanci
    Goleniowscy policjanci "spoKREWnieni służbą"
  • Akcja "SpoKREWnieni służbą"
  • Akcja "SpoKREWnieni służbą"
  • Akcja "SpoKREWnieni służbą"
  • Akcja "SpoKREWnieni służbą"
  • Goleniowscy policjanci "spoKREWnieni służbą"