Aktualności

Oferta pracy w służbie cywilnej

Data publikacji 04.04.2016

Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie poszukuje kandydata na stanowisko: starszy inspektor do spraw bezpieczeństwa teleinformatycznego, łączności i informatyki w Zespole Zespół ds. Ochrony Informacji Niejawnych KPP w Goleniowie.

Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie poszukuje kandydata na stanowisko:

nazwa stanowiska starszy inspektor

do spraw bezpieczeństwa teleinformatycznego, łączności i informatyki

w Zespole Zespół ds. Ochrony Informacji Niejawnych

KPP w Goleniowie.

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:

Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

ul. Maszewska 9

72-100 Goleniów

Miejsce wykonywania pracy:

72-100 Goleniów , ul. Maszewska 9

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kontrola zgodności funkcjonowania sieci lub systemów teleinformatycznych ze szczególnymi wymaganiami bezpieczeństwa oraz kontrola przestrzegania Procedur Bezpiecznej Eksploatacji,

  • nadzór techniczny nad centralami oraz sprzętem łączności i informatyki oraz ich oprogramowaniem na obszarze działania jednostki,

  • prowadzenie nadzoru technicznego nad ochroną systemów i sieci teleinformatycznych przetwarzających informacje niejawne,

  • instalacja nowych wersji i aktualizacja oprogramowania informatycznego oraz konsultacje z użytkownikami,

  • konserwacja oraz naprawa sprzętu łączności przewodowej i bezprzewodowej,

  • prowadzenie ewidencji sprzętu łączności i informatyki będącego na stanie KPP,

  • ewidencja i zarządzanie kartami EKD,

  • prowadzenie nadzoru nad systemem monitoringu wewnętrznego i kontroli dostępu.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

- praca wykonywana w warunkach normalnych – biurowych,

- doraźna praca w terenie - wyjazdy do jednostek terenowych i jednostki nadrzędnej,

- dyspozycyjność – wezwania w różnych godzinach do usunięcia awarii sprzętu i systemów,

- praca wymaga przemieszczania się wewnątrz budynku pomiędzy pokojami i piętrami (brak windy).

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • oświetlenie naturalne i sztuczne,

  • praca przy monitorze ekranowym.

Informacja o wysokości proponowanego wynagrodzenia zasadniczego:

- wg mnożnika 1,380 kwoty bazowej tj. 2.585,90 zł miesięcznie.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

n i e z b ę d n e:

wykształcenie: - minimum średnie

doświadczenie zawodowe / staż pracy: - -

pozostałe wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie,

- prawo jazdy kategorii B,

- umiejętność biegłej obsługi komputera,

- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows,

- znajomość pakietów biurowych i systemów pocztowych,

- znajomość przepisów w sprawie ochrony danych osobowych i ochrony informacji niejawnych,

- znajomość przepisów ustawy o Policji i ustawy o służbie cywilnej,

- umiejętność diagnozy i usunięcia problemów technicznych sprzętu informatycznego i teleinformatycznego,

- znajomość architektury PC,

- umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych,

- dyspozycyjność,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

- dokładność i rzetelność,

d o d a t k o w e:

- wykształcenie preferowane o profilu informatycznym,

- doświadczenie zawodowe informatyczne – 1 rok

- poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli ”tajne”,

- praca na podobnym stanowisku,

- znajomość środowiska LOTUS,

- znajomość zagadnień sieciowych,

- znajomość zagadnień łączności przewodowej i bezprzewodowej,

- samodzielność,

- zaangażowanie i fachowość.

  • życiorys i list motywacyjny;

  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;

  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;

  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;

  • kopia posiadanego prawa jazdy.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów;

  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe lub kopie świadectw pracy;

  • kopie dokumentów potwierdzających ukończenie kursów i szkoleń;

Termin składania dokumentów:

09.04.2016 r.

70-100 Goleniów

pocztą lub osobiście (sekretariat) w zaklejonych kopertach z dopiskiem

Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 1/2016”

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Wymagane dokumenty, w szczególności oświadczenia winne być opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.

Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie kolejnego etapu kwalifikacji, tj. testu wiedzy i rozmowy kwalifikacyjnej.

Zatrudnienie nastąpi po przeprowadzeniu postępowania sprawdzającego, o którym mowa w ustawie z dnia 05.08.2010r. o ochronie informacji niejawnych.

Oferty kandydatek/kandydatów, które nie zostały wybrane do zatrudnienia podlegają komisyjnemu zniszczeniu po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Zespole Kadr i Szkolenia KPP w Goleniowie przed upływem tego terminu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

Zespół Kadr i Szkolenia KPP w Goleniowie tel. 91-46-02-583

  • policja
    policja