Sprawdź autobus przed podróżą! - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Aktualności

Sprawdź autobus przed podróżą!

Wakacje to czas wzmożonych podróży. Istotnym elementem dotarcia do celu podróży jest sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, którym chcemy ruszyć w trasę. Ta sama zasada obowiązuję w przypadku podróżowania autobusem. Goleniowscy policjanci przypominają, że istnieje możliwość przeprowadzenia kontroli stanu technicznego autobusu, który ma zawieźć nas lub nasze pociechy do miejsca wypoczynku.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie przeprowadzają kontrole stanu technicznego autobusów wyjeżdżających w trasę z dziećmi lub młodzieżą, po wcześniejszym zgłoszeniu takiej kontroli pod numerem telefonu 47 78 21 570 lub 47 78 21 512 lub na adres e-mail: rzecznik@goleniow.policja.gov.pl.

Kontrole autokaru może zgłosić zarówno przewoźnik, jak i organizator wycieczki czy też rodzic.

Przedmiotowe kontrole przeprowadzane  odbywać się będą w wyznaczonym punkcie kontrolnym, przy ul. Norwida 1 w Goleniowie, na parkingu koło stadionu miejskiego. W przypadku kiedy taki wyjazd planowany jest w godzinach późniejszych patrol drogówki dokona kontroli w miejscu wskazanym. 

Pamiętajmy gwarancją udanego wyjazdu jest zadbanie o bezpieczeństwo!

 

 

mł.asp.Anna Dygas

  • Sprawdź autobus przed podróżą!