Kadra kierownicza - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Kadra kierownicza

Kadra kierownicza

Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego

podinsp. Krzysztof Maćczak

tel. 47 78-21-521 

e-mail: krzysztof.macczak@sc.policja.gov.pl

 

 

 

 p.o.Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego

podkom. Michał Paw

tel. 47 78-21-522

e-mail:michal.paw@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego

asp.szt. Jacek Twardy

tel. 47 78-21-523

e-mail: jacek.twardy@sc.policja.gov.pl

 

 

 

p.o. Kierownik Referatu Ruchu Drogowego

kom. Agnieszka Pijanka

tel. 47 78-21-570

e-mail: agnieszka.pijanka@sc.policja.gov.pl

 

 

p.o. Naczelnika Wydziału Kryminalnego

asp. Piotr Aulich

tel. 47 78-21-540

e-mail: piotr.aulich@sc.policja.gov.pl

 

 

p.o. Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego

podkom. Marcin Włodarczyk

tel. 47 78-21-541

e-mail: marcin.wlodarczyl@sc.policja.gov.pl

 

 

Komendant Komisariatu Policji w Nowogardzie

 

podkom. Andrzej Artemiuk

tel. 47 78-21-314

 

 

 

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie

asp.szt. Piotr Pietrzak

tel. 47 78-21-315

e-mail:piotr.pietrzak1@sc.policja.gov.pl

 

 

p.o.Kierownika Posterunku Policji w Maszewie

aps. Łukasz Dawid

tel. 47 78-21-574

e-mail:łukasz.dawid@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Stepnicy

asp.sztab. Dariusz Mazurowski

tel. 47 78-21-573

e-mail: dariusz.mazurowski@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Przybiernowie

asp.sztab. Grzegorz Kulma

tel. 47 78-21-578

e-mail: grzegorz.kulma@sc.policja.gov.pl