Kadra kierownicza - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Kadra kierownicza

Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego

podinsp. Krzysztof Maćczak

tel. 91 46 02 521 

e-mail: krzysztof.macczak@sc.policja.gov.pl

 

 

Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego

nadkom. Marta Maciejuniec

tel. 91 46 02 522

e-mail: marta.maciejuniec@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego

asp.szt. Jacek Twardy

tel. 91 46 02 523

e-mail: jacek.twardy@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Referatu Ruchu Drogowego

st.asp. Mariusz Karasiak

tel. 091 46 02 570

e-mail: mariusz.karasiak@sc.policja.gov.pl

 

 

Naczelnik Wydziału Kryminalnego

podkom. Dorota Zając

tel. 091 46 02 540

e-mail: dorota.zajac@sc.policja.gov.pl

 

 

Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego

asp.szt. Dariusz Kaczmarek

tel. 91 46 02 557

e-mail: dariusz.kaczmarek@sc.policja.gov.pl

 

 

p.o. Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie

asp.sztab. Piotr Pietrzak

tel. 91 579 23 15

e-mail:piotr.pietrzak1@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Maszewie

asp.sztab. Grzegorz Baryga

e-mail: grzegorz.baryga@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Stepnicy

asp.sztab. Dariusz Mazurowski

e-mail: dariusz.mazurowski@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Przybiernowie

asp.sztab. Grzegorz Kulma

e-mail: grzegorz.kulma@sc.policja.gov.pl