Dzielnicowi PP Maszewo - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi PP Maszewo

Dzielnicowi PP Maszewo

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 


Rejon I

w zastępstwie sierż.szt. Daniel Gałka

tel. kom. 571 323 765 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 91 46 02 574

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo1@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

1-go Maja, 22 Lipca, 8 Marca, Brzozowa, Mariana Buczka, Fryderyka Chopina, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Hanki Sawickiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Generała Tadeusza Kościuszki, Kazimiereza Świetlińskiego, Leśna, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Nowogardzka, Obodrytów, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Plac Wolności, Polna, Henryka Sienkiewicza,Słoneczna, Stargardzka, Szkolna, Generała Karola Świerczewskiego, Wojska Polskiego, Stefana Żeromskiego.

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w obrębie sklepu spożywczego na ul. Wojska Polskiego 1 w Maszewie. Osoby te często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępny teren publiczny. Gromadzące się osoby wywodzą się głównie ze środowisk bezrobotnych. Zdarzenia występują  w  godzinach popołudniowych i wieczorowych niezależnie od pory roku. Sklep znajduje się w centrum miasta przy drodze publicznej przy zabudowie mieszkalnej gdzie zamieszkują rodziny z dziećmi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon II

 sierż.szt.  Daniel GAŁKA

tel. kom. 571 323 765 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 91 46 02 574

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Budzieszowce, Dąbrowica, Dobrosławiec, Darż, Jarosławki, Maciejewo, Mieszkowo, Pogrzymie, Przemocze, Radzanek, Rożnowo Nowogardzkie, Słajsino, Tarnowo, Zagórce.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w obrębie sklepu spożywczego w Radzanku. Osoby te często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępny teren publiczny. Gromadzące się osoby wywodzą się głównie ze środowisk bezrobotnych. Zdarzenia występują  w  godzinach popołudniowych i wieczorowych niezależnie od pory roku.Sklep znajduje się w centrum miejscowości przy drodze publicznej, w okolicy jest świetlica wiejska do której uczęszczają dzieci i młodzież z miejscowości Radzanek. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon III

st. sierż. Przemysław Rojek

tel. kom. 571 323 764 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 91 46 02 574

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo3@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Bagna, Bęczno, Bielice, Dębice, Godowo, Jenikowo, Kolonia Maszewo, Korytowo, Leszczynka, Maszewko, Mokre, Nastazin, Sokolniki, Stodólska, Wałkno, Wisławie.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w obrębie sklepu spożywczego w Bielicach. Osoby te często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępny teren publiczny. Gromadzące się osoby wywodzą się głównie ze środowisk bezrobotnych. Zdarzenia występują  w  godzinach popołudniowych i wieczorowych niezależnie od pory roku. Sklep znajduje się w centrum miejscowości przy zbiorniku wodnym z którego korzystają okoliczni mieszkańcy, którzy łowią tam ryby. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.