Dzielnicowi PP Maszewo - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi PP Maszewo

Dzielnicowi PP Maszewo

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg  rw rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 


Rejon XIV

 

asp.sztab. Błażej Olszewski

tel. kom. 571 323 766 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78-21-574

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo1@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

1-go Maja, 22 Lipca, 8 Marca, Brzozowa, Mariana Buczka, Fryderyka Chopina, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Hanki Sawickiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Generała Tadeusza Kościuszki, Kazimiereza Świetlińskiego, Leśna, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Nowogardzka, Obodrytów, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Plac Wolności, Polna, Henryka Sienkiewicza,Słoneczna, Stargardzka, Szkolna, Generała Karola Świerczewskiego, Wojska Polskiego, Stefana Żeromskiego.

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 30 czerwca 2020  roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr XIV ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest  zakłocanie ciszy i porządku publicznego w rejonie sklepu spożywczego w Maciejewie gm. Maszewo.Osoby te bardzo często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępny teren publiczny. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnyc. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklep znajduję się tuż przy drodze publicznej, w okolicy jest świetlica wiejska do której uczęszczają dzieci i młodzież z miejscowości Maciejewo. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon XV

 mł.asp.  Daniel GAŁKA

tel. kom. 571 323 765 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78-21-574

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Budzieszowce, Dąbrowica, Dobrosławiec, Darż, Jarosławki, Maciejewo, Mieszkowo, Pogrzymie, Przemocze, Radzanek, Rożnowo Nowogardzkie, Słajsino, Tarnowo, Zagórce.

 

Zadania priorytetowe na okres od roku: 1 stycznia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami  podległych miejscowości oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XV  ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w obrębie sklepu spożywczego w miejscowości Sokolniki gm. Maszewo. . Osoby te często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępny teren publiczny. Gromadzące się osoby wywodzą się głównie ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują  w porze  popołudniowej i wieczorowej  niezależnie od pory roku, z przewaga pory wiosennej i letniej. Sklep znajduję się w centrum miejscowości . W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XVI

sierż.sztab. Przemysław Rojek

tel. kom. 571 323 764 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78-21-574

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo3@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Bagna, Bęczno, Bielice, Dębice, Godowo, Jenikowo, Kolonia Maszewo, Korytowo, Leszczynka, Maszewko, Mokre, Nastazin, Sokolniki, Stodólska, Wałkno, Wisławie.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami podległych miejscowości  oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr XVI ustalono, że obecnie głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się psów w miejscowości Maciejewo gm. Maszewo. Psy  tę chodzą wolno po wsi macieejewo, gromadzą się w centrum wsi jak i w okolicach sklepu spożywczego oraz przystanku autobusowego. Psy częściowo są bezpańskie ale w większej części posiadają właściciela , którzy nie zachowują zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia. Psy jako zwierzęta mogą być agresywne co stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców wsi Maciejewo. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.