Dzielnicowi KP Nowogard - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi KP Nowogard

Dzielnicowi KP Nowogard

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon VII

mł.asp. Agnieszka Dobrowolska

 tel. 47 78-21-355

tel. kom. 571 323 759 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. nr 110

e-mail: dzielnicowy.nowogard7@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

3-go Maja, Jana Kilińskiego, Ludwika Waryńskiego, Kazimierza Wielkiego, Fabryczna, Pocztowa, Batalionów Chłopskich, Stanisława Rzeszowskiego, Dworcowa, Zielona, Bankowa, 700 lecia nr 1 – 12, Osiedlowa, Lutyków, Plac Wolności nr 1, Plac Wolności nr 6-9, Stefana Czarnieckiego, Luboszan, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościelna, Stolarska, Blacharska, Plac Szarych Szeregów, Warszawska nr 1 – 9, Wojska Polskiego, Promenada, Szkolna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Generała Tadeusza Kościuszki nr 1 – 16, Generała Romualda Traugutta, Wileńska, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Kolonia Smużyny, Monte Casino, Generała Władysława Sikorskiego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 15 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z przewodniczącymi rad osiedli oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 7 ustalono oraz zaznaczeń na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa  ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się młodzieży znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz dewastacja mienia. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają rejon przy ul. Zielonej w Nowogardzie. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze południowej i wieczorno-nocnej. Przedmiotowe miejsce znajduje się blisko sąsiedztwa placu zabaw dla dzieci z którego korzystają matki z dziećmi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem

 

 

 

Rejon VIII

asp. Fabian Karwowski

 tel. 47 78-21-352

tel. kom. 571 323 761 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. nr 108

e-mail: dzielnicowy.nowogard8@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

Łąkowa, Bohaterów Warszawy, Krótka, Radosława, Księcia Józefa Poniatowskiego, Kwietniowa, Ogrodowa, Stefana Żeromskiego, Zaciszna, 15-go Lutego, Magazynowa, Wartcka, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Kasprowicza, Młynarska, Nadtorowa, Polna, Cmentarna, Władysława Reymonta, Mikołaja Reja, Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Gryfitów, Światowida.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 15 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VIII ustalono, że głównym problemem w rejonie jest niszczenie mienia oraz kradzieże do których dochodzi na terenie ogródków działkowych w Nowogardzie przy ul. 15 Lutego. Wykroczenia jakich się dopuszczają sprawcy występują najczęściej w godzinachwieczornych i nocnych, niezależnie od pory roku.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

 

Rejon IX

 

mł.asp. Dariusz Rogala

tel. 47 78-21-368

tel. kom. 571 323 758 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. nr 106

e-mail: dzielnicowy.nowogard9@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

700 lecia od nr 13, 5-go Marca, Dąbrowszczaków, Kowalska, Warszawska od nr 10, Zamkowa, Generała Tadeusza Kościuszki od nr 17, Wiejska,Plac Wolności 2-5,  Lipowa, Dębowa, Świerkowa, Jesionowa, Jodłowa, Brzozowa, Kosynierów, Macieja Rataja, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Racławicka, Bartosza Głowackiego, Teodora Roosevelta, Sądowa, Obodrytów, Armii Krajowej, Generała Józefa Bema, Leśna, Cypriana Kamila Norwida, Generała Józefa Wybickiego, Stanisława Staszica.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020  roku do 16 czerwca 2020 roku: 

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IX ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób  spożywających alkohol na klatkach schodowych w bloku wielorodzinnym przy ul. Kowalskiej 1 a oraz nieprawidłowe parkowanie pojazdów w strefie zamieszkania przez kierujących przy ul. Kowalskiej 1. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz dopuszczają się innych wykroczeń porządkowych. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon X

 

st.asp. Adam Szczyrba

tel. 47 78-21-342

tel. kom. 571 323 760 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. 107 

e-mail: dzielnicowy.nowogard10@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Bieniczki, Bieńczyce, Bromierz, Długołęka, Gardna, Jarchlino, Krasnołęka, Kulice, Maszkowo, Nowe Wyszomierki, Ostrzyca, Sąpole, Sąpolnica, Sieciechowo, Słajsino, Stare Wyszomierki, Osowo, Wierzbięcin, Wyszomierz, Żabowo, Konarzewo, Kolonia Wierzbięcin

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 15 czerwca 2020 roku:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr X ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób oraz spożywających alkohol w rejonie sklepu w miejscowości Długołęka. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XI

st.asp. Piotr Leyk

tel. 47 78-21-341

tel. kom. 571 323 763 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. 104

e-mail: dzielnicowy.nowogard11@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Olchowo, Wierzchęcino, Błotno, Błotny Młyn, Trzechel, Czermnica, Olszyca, Łęgno, Ogorzele, Grabin, Sikorki, Bochlin, Dąbrowa, Karsk, Warnkowo, Miętno, Glicko, Szczytniki, Wierzchy, Wołowiec, Struga, Boguszyce, Orzechowo, Orzesze, Brzozowo, Żabówko, Otręby, Zbyszewice, Świerczewo, Strzelewo, Płotkowo, Ogary, Lestkowo, Wojcieszyn

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 15 czerwca 2020 roku:

Głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu w okolicy sklepów spożywczych znajdujących się w miejscowościach Czermnica ,w rejonie sklepu. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne. Wykroczenia, których się dopuszczają wsytępują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku.  Spożywanie alkoholu ma negatywny wpływ na życie rodzinne, powoduje konflikty i nieporozumienia domowe jak i sąsiedzkie.W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon XII     

mł.asp. Tomasz Pokorski

tel. kom. 511 860 820 (aktywny podczas służby obchodowej)

72-221 Osina 62

e-mail: dzielnicowy.osina12@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Osina, Węgorzyce, Redło, Przypólsko, Kałużna, Krzywice 

 

Zadania priorytetowe na okres 1 stycznia 2020 roku do 15 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XII ustalono, że głównym problemem w  rejonie są piesi, którzy nie korzystają z elementów odblaskowych, poruszają się na drodze Osina - Węgorzyce poza terenem zabudowanym.  Z uwagi na brak chodnika oraz pobocza  osoby te zmuszone są poruszać się po jezdni. gdzie narażeni są na udział w zdarzeniach drogowych z udziałem zmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego.   Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XIII

mł.asp. Artur Kierzkowski

tel. kom. 571 323 762 (aktywny podczas służby obchodowej)

72-221 Osina 62

e-mail: dzielnicowy.osina13@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Kikorze, Kościuszki, Kolonia Kościuszki, Redostowo, Węgorza, Bodzęcin.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 15 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XIII ustalono, że głównym problemem w rejonie jest łamanie przepisów dotyczących spożywania alkoholu w rejonie sklepu w miejscowości Węgorzez oraz gromadzenie się tam osób spożywających alkohol, gdzie dochodzi do zakłóceń ładu i porządku. Wykroczenia te  występują w porze południowej i wieczornej niezależnie od pory roku.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.