Dzielnicowi KP Nowogard - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi KP Nowogard

Dzielnicowi KP Nowogard

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon VII

st. asp. Piotr Leyk

 tel. 91 57-92-341

tel. kom. 571 323 759 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. nr 110

e-mail: dzielnicowy.nowogard7@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

3-go Maja, Jana Kilińskiego, Ludwika Waryńskiego, Kazimierza Wielkiego, Fabryczna, Pocztowa, Batalionów Chłopskich, Stanisława Rzeszowskiego, Dworcowa, Zielona, Bankowa, 700 lecia nr 1 – 12, Osiedlowa, Lutyków, Plac Wolności nr 1, Plac Wolności nr 6-9, Stefana Czarnieckiego, Luboszan, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościelna, Stolarska, Blacharska, Plac Szarych Szeregów, Warszawska nr 1 – 9, Wojska Polskiego, Promenada, Szkolna, Marszałak Józefa Piłsudskiego, Generała Tadeusza Kościuszki nr 1 – 16, Generała Romualda Traugutta, Wileńska, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Jarosłaa Dąbrowskiego, Kolonia Smużyny, Monte Casino, Generała Władysława Sikorskiego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VII ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób i młodzieży znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz spożywających alkohol w rejonie kompleksu rekreacyjno sportowego. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz zaśmiecają ww. rejon jak również dokonują dewastacji urządzeń użyteczności publicznej w miejscu przeznaczonym do rekreacji i wypoczynku znajdującym się przy ul. Waryńskiego w Nowogardzie. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej. Przedmiotowe miejsce znajduje się w bliskim sąsiedztwie osiedla oraz placu zabaw dla dzieci z którego korzystają matki z dziećmi. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon VIII

mł.asp. Agnieszka Dobrowolska

 tel. 91 57-92-355

tel. kom. 571 323 761 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. nr 108

e-mail: dzielnicowy.nowogard8@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

Łąkowa, Bohaterów Warszawy, Krótka, Radosława, Księcia Józefa Poniatowskiego, Kwietniowa, Ogrodowa, Stefana Żeromskiego, Zaciszna, 15-go Lutego, Magazynowa, Wartcka, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Kasprowicza, Młynarska, Nadtorowa, Polna, Cmentarna, Władysława Reymonta, Mikołaja Reja, Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Gryfitów, Światowida.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr VIII ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób oraz spożywających alkohol w rejonie sklepu na ul. Bohaterów Warszawy 44 w Nowogardzie. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

 

Rejon IX

 

sierż.szt. Dariusz Rogala

tel. 91 57-92-368

tel. kom. 571 323 758 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. nr 106

e-mail: dzielnicowy.nowogard9@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

700 lecia od nr 13, 5-go Marca, Dąbrowszczaków, Kowalska, Warszawska od nr 10, Zamkowa, Generała Tadeusza Kościuszki od nr 17, Wiejska,Plac Wolności 2-5,  Lipowa, Dębowa, Świerkowa, Jesionowa, Jodłowa, Brzozowa, Kosynierów, Macieja Rataja, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Racławicka, Bartosza Głowackiego, Teogdora Roosevelta, Sądowa, Obodrytów, Armii Krajowej, Generała Józefa Bema, Leśna, Cypriana Kamila Norwida, Generała Józefa Wybickiego, Stanisława Staszica.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr IX ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol przy sklepie spożywczo- przemysłowym „Natalka” przy ul. Zamkowej 4 w Nowogardzie. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz dopuszczają się innych wykroczeń porządkowych. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon X

 

st. asp. Adam Szczyrba

tel. 91 57-92-342

tel. kom. 571 323 760 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. 107 

e-mail: dzielnicowy.nowogard10@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Bieniczki, Bieńczyce, Bromierz, Długołęka, Gardna, Jarchlino, Krasnołęka, Kulice, Maszkowo, Nowe Wyszomierki, Ostrzyca, Sąpole, Sąpolnica, Sieciechowo, Słajsino, Stare Wyszomierki, Osowo, Wierzbięcin, Wyszomierz, Żabowo, Konarzewo, Kolonia Wierzbięcin

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr X ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób oraz spożywających alkohol w rejonie sklepu w miejscowości Jarchlino. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek, zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca publiczne. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon XI

asp. Damian Denisiewicz

tel. 91 57-92-325

tel. kom. 571 323 763 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Wojska Polskiego 9, 72-200 Nowogard

pok. 104

e-mail: dzielnicowy.nowogard11@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Olchowo, Wierzchęcino, Błotno, Błotny Młyn, Trzechel, Czermnica, Olszyca, Łęgno, Ogorzele, Grabin, Sikorki, Bochlin, Dąbrowa, Karsk, Warnkowo, Miętno, Glicko, Szczytniki, Wierzchy, Wołowiec, Struga, Boguszyce, Orzechowo, Orzesze, Brzozowo, Żabówko, Otręby, Zbyszewice, Świerczewo, Strzelewo, Płotkowo, Ogary, Lestkowo, Wojcieszyn

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

Głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu w okolicy sklepów spożywczych znajdujących się w miejscowościach Trzechel i Grabin w godzinach popołudniowych co powoduje zakłócenia spokoju i porządku publicznego, wszczynanie awantur oraz wpływa demoralizująco na młodzież. Spożywanie alkoholu ma negatywny wpływ na życie rodzinne, powoduje konflikty i nieporozumienia domowe.

 

 

Rejon XII     

sierż.szt. Tomasz Pokorski

tel. kom. 511 860 820 (aktywny podczas służby obchodowej)

72-221 Osina 62

e-mail: dzielnicowy.osina12@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Osina, Węgorzyce, Redło, Przypólsko, Kałużna, Krzywice 

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol przy sklepie spożywczym w miejscowości Przypólsko 2. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz dopuszczają się innych wykroczeń porządkowych. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon XIII

sierż.szt. Artur Kierzkowski

tel. kom. 571 323 762 (aktywny podczas służby obchodowej)

72-221 Osina 62

e-mail: dzielnicowy.osina13@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Kikorze, Kościuszki, Kolonia Kościuszki, Redostowo, Węgorza, Bodzęcin.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol przy sklepie spożywczym w miejscowości Kościuszki. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz dopuszczają się innych wykroczeń porządkowych. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.