Dzielnicowi PP Stepnica - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi PP Stepnica

Dzielnicowi PP Stepnica

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XVII

 

mł.asp.  Łukasz GAMUŁKIEWICZ

tel. kom. 571 323 770 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 91 46 02 573

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica1@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Stepnica - ulice: Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Generała Andersa, Jagiellońska, Króla Jana III Sobieskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kapitana Roberta Hilgendorfa, Króla Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Domańskiego, Leśna, Ludwiczaka, Mieszka I, Miła, Mokra, Młynarska, Osiedle 40 Lecia PRL, Parkowa, Polna, Portowa, prof. Zbigniewa Religi, Prosta, Przemysłowa, Radosna, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Studzienna, Słoneczna, Generała Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Wojska Polskiego, króla Władysława Jagiełły, Generała Władysława Sikorskiego, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, Łąkowa

Stepniczka, Bogusławie

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2019 roku do 31 grudnia 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami  z podległego rejonu służbowego nr XVII ustalono, że jednym z problemów w rejonie jest grupowanie się młodzieży,  demoralizacja młodzieży, poprzez spożywnie przez nich alkoholu, palenie papierosów czy zażywanie środków odurzających.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowanie popełnionych w przedmiotowym rejonie wykroczeń.

 

Rejon XVIII

asp. sztab. Józef SZEMBEL

tel. kom. 571 323 769 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 91 46 02 573

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Piaski Małe, Gąsierzyno, Świętowice, Kopice, Czarnocin, Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko, Żarnowo, Racimierz, Łąka, Jarszewko, Krokorzyce, Widzieńsko, Bogusławie, Budzień, Gaje

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2019 roku do 31 grudnia 2019  roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami, osobami trudniącymi się hotelarstwem , gastronomią oraz  z osobami  odpoczywającymi na terenie Gmina Stepnica, ustalono, że największym problemem jest zapewnienie bezpieczeństwa na terenach przywodnych.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania niebezpiecznych zachowań, szczególnie w okresie letnim.