Dzielnicowi PP Stepnica - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi PP Stepnica

Dzielnicowi PP Stepnica

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XVII

 

asp.  Łukasz GAMUŁKIEWICZ

tel. kom. 571 323 770 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78-21-573

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica1@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Stepnica - ulice: Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Generała Andersa, Jagiellońska, Króla Jana III Sobieskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kapitana Roberta Hilgendorfa, Króla Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Domańskiego, Leśna, Ludwiczaka, Mieszka I, Miła, Mokra, Młynarska, Osiedle 40 Lecia PRL, Parkowa, Polna, Portowa, prof. Zbigniewa Religi, Prosta, Przemysłowa, Radosna, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Studzienna, Słoneczna, Generała Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Wojska Polskiego, króla Władysława Jagiełły, Generała Władysława Sikorskiego, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, Łąkowa

Stepniczka, Bogusławie

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 30 grudnia 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami ustalono, że jednym z problemów występujących w przedmiotowym rejonie jest łamanie przepisów dotyczących wywózki i nielegalnego wysypywania śmieci na tereneach leśnych. Do naruszanie wymienionych przepsisów najczęściej dochodzi w godzinach wieczornych. i nocnych. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowanie popełnionych w przedmiotowym rejonie wykroczeń.

 

Rejon XVIII

asp. sztab. Józef SZEMBEL

tel. kom. 571 323 769 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78-21-573

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Piaski Małe, Gąsierzyno, Świętowice, Kopice, Czarnocin, Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko, Żarnowo, Racimierz, Łąka, Jarszewko, Krokorzyce, Widzieńsko, Bogusławie, Budzień, Gaje

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 30 czerwca 2020  roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz spotkaniami z rybakami i wędkarzami  z podległego rejonu służbowego nr XVII ustalono, że jednym z problemów w rejonie jest kłusownictwo wodne, w szczególności w okresie od stycznia do marca na szczupaka objętego ochroną gatunkową, w okresie tarła, oraz niszczenie sieci rybackich. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowanie popełnionych w przedmiotowym rejonie wykroczeń.