Dzielnicowi KPP Goleniów - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi KPP Goleniów

Dzielnicowi KPP Goleniów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

 

Rejon I

mł.asp. Magdalena Flonc

tel. 91 46 02 531

tel. kom. 571 323 752 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow1@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Konstytucji 3 Maja, Barnima I, Tadeusza Kościuszki, Aleksandra Puszkina, Plac Mieszka I, Grunwaldzka, Słowiańska, Jana Kilińskiego, Młynarska, Juliana Ursyna Niemcewicza, Plac Lotników, Zielona Droga, Przemysłowa, Krótka, Kazimierza Pułaskiego, Plac Piłsudskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Pocztowa, Józefa Sorysa, Wincentego Witosa, Bohaterów Warszawy, Partyzantów, Emilii Plater, Łąkowa, Chłopska, Ludowa, Robotnicza, Władysława Łokietka, Generała Władysława Andersa nr 9-18, Dworcowa 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z radą oś.Helenów oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 1 ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest zakłócenie spokoju i spoczynku nocnego oraz porządku publicznego na ul. Grunwaldzkiej, ul. Barnima I oraz ul.Puszkina. Zdarzenia następują z reguły w późnych godzinach wieczornych i nocnych.  Osoby te często nadużywają alkoholu. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon II

st. sierż. Krzysztof Fałek

tel. 91 46 02 537 

tel. kom. 571-323-757 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow2@sc.policja.gov.pl

 

 

ulice: Marii Konopnickiej, Władyslawa Reymonta, Bolesława Prusa, Al. Róż, Sportowa, Cypriana  Kamila Norwida, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Kasprowicza, Stanisława Moniuszki, Henryka Sienkiewicza, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Kopernika, Michała Drzymały, Hugo Kołłątaja, Stanisława Staszica, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, Konstantego Ciołkowskiego, Leona Kruczkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Zofii Nałkowskiej, Stefana Żeromskiego, Maszewska, Tartaczna, Zakładowa, I Brygady Legionów, Fabryczna, Rzemieślnicza, Bankowa, Fryderyka Chopina, Parkowa, Inwalidzka, Spacerowa, Boczna, Osiedle Helenów, Krzekowo, Rybacka, ogrody działkowe przy ul. Boh. Warszawy oraz ul. Maszewskiej, Rumiankowa, Paproci, Miętowa, Stefana Starzyńskiego, Księdza Alojzego Mochalskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słoneczne Wzgórze, Urodzajna, Powrotna, sielska, Żniwna, Urocza, Na Polanie, Zielone Wzgórze, Przyrodnicza, Botaniczna, Zielona, Roślinna, Ekologiczna, Boczna, Bolesława Chrobrego, Dębowa, Jodłowa, Kalinowa, Kolejowa, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Sikorskiego,  Sosnowa, Spokojna, Stargardzka, Plac Strażacki, Świerkowa, Torowa, Wileńska, Wytwórcza, Jaworowa, Gabriela Narutowicza

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z radą oś.Helenów oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 2 ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu oś. Helenów przy ul. Stargardzkiej. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przed obiektami min. Oddziału  Pocztowego. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowiska pracowników wynajmujących domy i bezrobotnych. Zdarzenia następują z reguły w późnych godzinach wieczornych i nocnych. Sklep znajduję się przy głównej ulicy i z zakupów korzysta gro mieszkańców osiedla.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon III

mł.asp. Błażej Kubicki

tel. 91 46 02 535

tel. kom. 571-323-754 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow3@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Nowogardzka, Ofiar Katynia, Armii Krajowej, Króla Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Odrodzenia, Niepodległości, Ptasia, Brzozowa, Polska, Piastów, ks. Piotra Wawrzyniaka, Janusza Korczaka, Jana Pawła II, ks. Augustyna Kordeckiego, Pomorska, Juliusza Słowackiego, Stanisława Mikołajczyka, Wolińska, Adama Mickiewicza, Zygmunta Krasińskiego, Juliana Tuwima, Konstantego Indefonsa Gałczyńskiego, Czesława Milosza, ks. Maksymiliana Kolbego, Graniczna, Zaułek, Ku Słońcu, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Grenadierów, Metalowa, Anny Jagiellonki, Bogusława X, Króla Jana III Sobieskiego, Wąska, Owocowa, Kwiatowa, Szarotki, Wiosenna, Sadowa, Walecznych, Ogrodowa, Polna, Przestrzenna nr 1-2.

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 3 ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest zakłócanie spokoju, porządku publicznego i spoczynku nocnego, głównie na ul. Słowackiego i ul. Wolińskiej. Są to miejsca głównie w pobliżu sklepów oferujących do sprzedaży. Rejon tych ulic zamieszkały jest głównie przez osoby bezrobotne, żyjące z zasiłków. Zdarzenia następują z reguły w późnych godzinach wieczornych i nocnych. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon IV

sierż.sztab Adam Zygmański

tel. 91 46 02 536

tel. kom. 571-323-753 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow4@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Szczecińska, Nadrzeczna, Jana Matejki, Piaskowa, Akacjowa, Lipowa, Wrzosowa, Cicha, Przestrzenna, Przestrzenna ogrody działkowe

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się młodzieży zakłócającej spokój w rejonie blokowiska przy ulicy Jana Matejki 22, Jana Matejki 24 oraz ul. Przestrzennej. Osoby te swoim zachowaniem tj. krzykiem, głośnym zachowaniem zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przed obiektami. W trakcie zgromadzeń ma dochodzić do spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem oraz nieszczenia mienia poprzez nanoszenie grafitti na ścianach , drzwiach i garażach. Gromadzące się osoby wywodzą się z mieszkańców pobliskich bloków mieszkalnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon V

asp. Roman Kielec

tel. 91 46 02 524

tel. kom. 571-323-755 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow5@sc.policja.gov.pl

miejscowości: Wierzchosław, Miękowo, Kolonia Gniazdowo, Białuń, Żółwia Błoć, Niewiadowo, Glewice, Kolonia Żółwia, Marszewo, Podańsko, Budno, Imno, Mosty, Mosty Osiedle, Burowo, Danowo, Zabród, Bolechowo, Stawno, Tarnówko, Tarnowiec, Bącznik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu w miejscowości Mosty.  Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przed obiektami. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk pracowników sezonowych i bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklepy znajdują się w centrum wsi i z zakupów korzysta gro mieszkańców miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon VI

mł.asp. Marcin Józwiak

tel. 91 46 02 536

tel. kom. 571-323-756

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow6@sc.policja.gov.pl

 

miejscowości: Rurzyca, Pucice, Kliniska Wielkie, Czarna Łaka, Lubczyna, Kępy Lubczyńskie, Borzysławiec, Komarowo, Łozienica, Łęsko, Domastryjewo, Żdżary, Modrzewie, Bolesławice, Święta, Kamieniska, Łaniewo, Krępsko, Kąty, Inoujście, Załom - ul. Akacjowa, Beztroska, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Domowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Lubczyńska, Łąkowa, Lipowa, Magnolii, Mała, Nieduża, Parkowa, Polna, Poranna, Przygodna, Przytulna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Starowieyskiego, Szyszkowa, Wierzbowa, Zimowa

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami oraz informacji docierających do dzielnicowego podległego rejonu służbowego nr 6 ustalono, że jednym z głównych problemów na terenie rejonu na ul. Prostej położonej  w miejscowości Łozienica. W powyższej miejscowości znajduję się "Goleniowski park Przemysłowy" , gdzie siedzibę ma kilkadziesiąt firm. Firmy te zatrudniają wiele tysięcy osób, które prace  pełnią  w różnym systemie zmianowym, również w porze nocnej.  Wielu pracowników korzysta z własnego środka transport, jednak duża ich część dowożona jest do miejsca pracy wynajętymi autobusami lub komunikacją miejską. W ciągu ulicy Prostej w Łozienicy znajduje się kilka przystanków autobusowych z których przyjeżdżające  osoby udają się następnie do miejsca swojej pracy. Z uwagi na brak chodnika oraz pobocza osoby te zmuszone są poruszać się po jezdni, gdzie narażone są na udział w zdarzeniach drogowych z udziałem zmotoryzowanych uczestników ruchu. Szczególnie w okresie zimowym i jesiennym w godzinach wieczornych i porannych osoby takie są mało widoczne co jest wynikiem braku oświetlenia powyższej ulicy. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zagrożenia dla ruchu pieszych.