Dzielnicowi KPP Goleniów - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi KPP Goleniów

Dzielnicowi KPP Goleniów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

 

Rejon I

mł.asp. Magdalena Flonc

tel. 91 46 02 531

tel. kom. 571 323 752 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow1@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Konstytucji 3 Maja, Barnima I, Tadeusza Kościuszki, Aleksandra Puszkina, Plac Mieszka I, Grunwaldzka, Słowiańska, Jana Kilińskiego, Młynarska, Juliana Ursyna Niemcewicza, Plac Lotników, Zielona Droga, Przemysłowa, Krótka, Kazimierza Pułaskiego, Plac Piłsudskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Pocztowa, Józefa Sorysa, Wincentego Witosa, Bohaterów Warszawy, Partyzantów, Emilii Plater, Łąkowa, Chłopska, Ludowa, Robotnicza, Władysława Łokietka, Generała Władysława Andersa nr 9-18, Dworcowa 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

Głównym problemem w rejonie jest zakłócanie spokoju, spoczynku nocnego oraz porządku publicznego na ul. Konstytucji 3 Maja i ul. Słowiańskiej.

 

 

Rejon II

 

asp.szt. Błażej Olszewski

tel. 91 46 02 537 

tel. kom. 571-323-757 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow2@sc.policja.gov.pl

 

 

ulice: Marii Konopnickiej, Władyslawa Reymonta, Bolesława Prusa, Al. Róż, Sportowa, Cypriana  Kamila Norwida, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Kasprowicza, Stanisława Moniuszki, Henryka Sienkiewicza, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Kopernika, Michała Drzymały, Hugo Kołłątaja, Stanisława Staszica, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, Konstantego Ciołkowskiego, Leona Kruczkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Zofii Nałkowskiej, Stefana Żeromskiego, Maszewska, Tartaczna, Zakładowa, I Brygady Legionów, Fabryczna, Rzemieślnicza, Bankowa, Fryderyka Chopina, Parkowa, Inwalidzka, Spacerowa, Boczna, Osiedle Helenów, Krzekowo, Rybacka, ogrody działkowe przy ul. Boh. Warszawy oraz ul. Maszewskiej, Rumiankowa, Paproci, Miętowa, Stefana Starzyńskiego, Księdza Alojzego Mochalskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słoneczne Wzgórze, Urodzajna, Powrotna, sielska, Żniwna, Urocza, Na Polanie, Zielone Wzgórze, Przyrodnicza, Botaniczna, Zielona, Roślinna, Ekologiczna, Boczna, Bolesława Chrobrego, Dębowa, Jodłowa, Kalinowa, Kolejowa, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Sikorskiego,  Sosnowa, Spokojna, Stargardzka, Plac Strażacki, Świerkowa, Torowa, Wileńska, Wytwórcza, Jaworowa, Gabriela Narutowicza

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

Głównym problem w rejonie jest spożywanie alkoholu na placu zabaw oraz na „Siłowni Pod chmurką” znajdujących się w pobliżu Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Jodłowej 33 w Goleniowie, zagrożenie występuje w godzinach popołudniowych oraz późnowieczornych, z uwagi na bliskość SP nr 3 może dochodzić do demoralizacji nieletnich. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon III

asp. szt. Katarzyna Karwowska  

tel. 91 46 02 535

tel. kom. 571-323-754 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow3@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Nowogardzka, Ofiar Katynia, Armii Krajowej, Króla Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Odrodzenia, Niepodległości, Ptasia, Brzozowa, Polska, Piastów, ks. Piotra Wawrzyniaka, Janusza Korczaka, Jana Pawła II, ks. Augustyna Kordeckiego, Pomorska, Juliusza Słowackiego, Stanisława Mikołajczyka, Wolińska, Adama Mickiewicza, Zygmunta Krasińskiego, Juliana Tuwima, Konstantego Indefonsa Gałczyńskiego, Czesława Milosza, ks. Maksymiliana Kolbego, Graniczna, Zaułek, Ku Słońcu, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Grenadierów, Metalowa, Anny Jagiellonki, Bogusława X, Króla Jana III Sobieskiego, Wąska, Owocowa, Kwiatowa, Szarotki, Wiosenna, Sadowa, Walecznych, Ogrodowa, Polna, Przestrzenna nr 1-2.

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 3 ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, chodzi głównie o parking przy sklepie Kaufland na ul. Wolińskiej i przystanek przy ul. Mikołajczyka. Rejon tych ulic zamieszkały jest głównie przez osoby bezrobotne, żyjące z zasiłków .Osoby te często nadużywają alkohol. Zdarzenia następują z reguły w późnych godzinach wieczornych i nocnych. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon IV

 mł.asp. Bartosz Wojtyła

tel. 91 46 02 536

tel. kom. 571-323-753 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow4@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Szczecińska, Nadrzeczna, Jana Matejki, Piaskowa, Akacjowa, Lipowa, Wrzosowa, Cicha, Przestrzenna, Przestrzenna ogrody działkowe

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 4 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się młodzieży zakłócającej spokój w rejonie blokowiska przy ulicy Jana Matejki 20, Jana Matejki 22, ul. Szczecińska 8. Osoby te swoim zachowaniem tj. krzykiem, głośnym zachowaniem zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przed obiektami. Gromadzące się osoby wywodzą się z mieszkańców pobliskich bloków mieszkalnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon V

asp. Roman Kielec

tel. 91 46 02 524

tel. kom. 571-323-755 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow5@sc.policja.gov.pl

miejscowości: Wierzchosław, Miękowo, Kolonia Gniazdowo, Białuń, Żółwia Błoć, Niewiadowo, Glewice, Kolonia Żółwia, Marszewo, Podańsko, Budno, Imno, Mosty, Mosty Osiedle, Burowo, Danowo, Zabród, Bolechowo, Stawno, Tarnówko, Tarnowiec, Bącznik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepów w miejscowościach Miękowo oraz Wierzchosław. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsca przed obiektami. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk pracowników sezonowych i bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej niezależnie od pory roku. Sklepy znajdują się w centrum wsi i z zakupów korzysta gro mieszkańców miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

Rejon VI

sierż. sztab. Marcin Józwiak

tel. 91 46 02 531

tel. kom. 571-323-756

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow6@sc.policja.gov.pl

 

miejscowości: Rurzyca, Pucice, Kliniska Wielkie, Czarna Łaka, Lubczyna, Kępy Lubczyńskie, Borzysławiec, Komarowo, Łozienica, Łęsko, Domastryjewo, Żdżary, Modrzewie, Bolesławice, Święta, Kamieniska, Łaniewo, Krępsko, Kąty, Inoujście, Załom - ul. Akacjowa, Beztroska, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Domowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Lubczyńska, Łąkowa, Lipowa, Magnolii, Mała, Nieduża, Parkowa, Polna, Poranna, Przygodna, Przytulna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Starowieyskiego, Szyszkowa, Wierzbowa, Zimowa

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 ustalono, że jednym z głównych problemów na terenie rejonu w miejscowości Krępsko, jest spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym ustawowo. W tejże miejscowości znajduje się jeden sklep oferujący sprzedaż alkoholu. Szczególnie w godzinach popołudniowych i w porze wieczornej gromadzą się tam osoby, które pomimo zakazu spożywają alkohol w pobliżu sklepu. Miejsce gdzie popełniane są te wykroczenia znajduje się przy ruchliwej drodze wojewódzkiej nr.111. Czynnikiem który utrudnia podjęcie natychmiastowej interwencji patrolu policji, jest fakt, że miejscowość ta położona jest w odległości kilku kilometrów od Goleniowa na terenie pozamiejskim. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.