Dzielnicowi PP Przybiernów - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi PP Przybiernów

Dzielnicowi PP Przybiernów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XVII

mł.asp. Paweł DRZAZGA

tel: 91 46 02 578

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow1@sc.policja.gov.pl

 

 

Miejscowości:

Przybiernów - ulice: 30 Lecia, Al. Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cisowa, Golczewska, Króla Władysława Jagiełły, Jaśminowa, Kątna, Kazimierza Jagiellończyka, Króla Kazimierza Wielkiego, Generała Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Leśna Polana, Mieszka I, Ogrodowa, Polna, Świerkowa, Wiosenna, Wrzosowa

Zabierzewo, Miodowice, Machowice, Rzystnowo, Sosnowice, Brzozowo, Kartlewo, Rokita do przejazdu kolejowego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

Głównym problemem w rejonie jest zakłócenie spokoju i porządku publicznego przez osoby spożywające alkohol w okolicach punktów sprzedaży alkoholu w miejscowości Przybiernów na ul. Kościuszki oraz ul. Lipowej a także pływanie po jeziorze przybiernowskim  po spożyciu alkoholu, które może prowadzić do niechcianych utonięć. Dodatkowo na terenie akwenu wodnego może dochodzić do nielegalnego połowu ryb.

 

Rejon XVIII

 

w zastępstwie mł.asp. Paweł Drzazga

 

tel: 91 46 02 578

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow2@sc.policja.gov.pl 
 

Miejscowości:

Czarnogłowy, Moracz, Derkacz, Leszczno, Włodzisław, Świętoszewo, Świętoszewko, Buk Kamieński, Żychlikowo, Łożnica, Budzieszewice, Dzieszkowo, Dzisna, Sobieszewo, Babigoszcz, Biebrówek, Borowik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku:

Głównym problemem w rejonie jest zakłócenie spokoju i porządku publicznego przez osoby spożywające alkohol w okolicach punktów sprzedaży alkoholu w miejscowości Czarnogłowy na ul. Fabrycznej przed sklepem spożywczym oraz za znajdującym się tam gminnym ośrodkiem kultury, a także pływanie po jeziorze w miejscowości Czarnogłowy po spożyciu alkoholu, które może prowadzić do niechcianych utonięć. Na terenie akwenu wodnego może dochodzić do nielegalnego połowu ryb, również za pomocą kuszy przez osoby tam nurkujące.