Dzielnicowi PP Przybiernów - Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie

Dzielnicowi PP Przybiernów

Dzielnicowi PP Przybiernów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XIX

 

mł.asp. Paweł Drzazga

tel: 47 78-21-578

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow1@sc.policja.gov.pl

 

 

Miejscowości:

Przybiernów - ulice: 30 Lecia, Al. Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cisowa, Golczewska, Króla Władysława Jagiełły, Jaśminowa, Kątna, Kazimierza Jagiellończyka, Króla Kazimierza Wielkiego, Generała Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Leśna Polana, Mieszka I, Ogrodowa, Polna, Świerkowa, Wiosenna, Wrzosowa

Zabierzewo, Miodowice, Machowice, Rzystnowo, Sosnowice, Brzozowo, Kartlewo, Rokita do przejazdu kolejowego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XIX ustalono, że głównym problemem na chwilę obecną w rejonie jest przewożenie niezabezpieczonych ładunków sypkich przez miejscowości Rokita, Przybiernów oraz Brzozowo do budowy drogi krajowej S3. W wyniku niezachowania należytej ostrożności przy przewożeniu tych ładunków dochodzi do powodowania zagrożenia w ruchu drogowym między innymi do szeregu kolizji jak również do rozsypywania tegoż materiału na jezdnię co również wpływa na bezpieczeństwo użytkowników dróg. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XX

 

 mł.asp.Bartosz Wojtyła

 

tel: 47 78-21-578

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow2@sc.policja.gov.pl 
 

Miejscowości:

Czarnogłowy, Moracz, Derkacz, Leszczno, Włodzisław, Świętoszewo, Świętoszewko, Buk Kamieński, Żychlikowo, Łożnica, Budzieszewice, Dzieszkowo, Dzisna, Sobieszewo, Babigoszcz, Biebrówek, Borowik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XX ustalono, że głównym problemem w rejonie  jest niedopełnienie obowiązku umieszczania
w odpowiednim miejscu tabliczki z numerem porządkowym nieruchomości lub nieczytelne jej oznaczenie na terenie gm. Przybiernów. Prawidłowe oznaczenie posesji numerem porządkowym ma istotne znaczenie dla usprawnienia działań wszystkich podmiotów, dla których łatwość identyfikacji domów jest niezwykle ważna dla ratowania życia i zdrowia a także zapewnienia bezpieczeństwa obywateli. Brak oznaczenia z numerem porządkowym posesji powoduje znaczne utrudnienia w codziennej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.