Aktualności

Akcja "Jabłko-cytryna"

Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, wspólnie z przedszkolakami z Publicznego Przedszkola w Mostach, przeprowadził akcję "Jabłko-cytryna", której celem było promowanie przestrzegania obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz propagowanie bezpiecznych zachowań.

mł.asp.Piotr Boćko z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wspólnie z gronem pedagogicznym oraz przedszkolakami, przeprowadzili akcję promującą bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Funkcjonariusz wspólnie z przedszkolakami sprawdzał, czy kierowcy przestrzegają obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Podczas przeprowadzanych kontroli dzieci nagradzały jabłkiem kierowców, którzy stosowali się do przepisów. Natomiast kierowców, do których funkcjonariusz miał zastrzeżenia częstowali cytryną.

Kierowcy bardzo chętnie uczestniczyli w nietypowej kontroli drogowej, a przedszkolaki z uśmiechem na twarzy wręczały słodkie nagrody. Takie działania pozwoliły przypomnieć wszystkim uczestnikom ruchu drogowego jak ważne jest przestrzeganie zasad, które mają bardzo duży wpływ na poziom bezpieczeństwa na drogach. Po zakończonych działaniach funkcjonariusz Policji przybliżył przedszkolakom swoją pracę oraz zaprezentował policyjny radiowóz.

 

st.sierż.Natalia Gogosza

  • Akcja "Jabłko-cytryna"
  • Akcja "Jabłko-cytryna"
Powrót na górę strony