Aktualności

Podsumowanie weekendu

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie w miniony weekend wyeliminowali kolejnych nietrzeźwych kierujących. Wśród nieodpowiedzialnych kierowców nie zabrakło tych, którzy kierowali pojazdami pomimo braku uprawnień.

Podczas przeprowadzanych kontroli drogowych na terenie powiatu goleniowskiego, w jeden weekend funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie zatrzymali 4 kierujących, którzy kierowali pojazdami będąc pod wpływem alkoholu. Rekordzista zdecydował się być uczestnikiem ruchu drogowego mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci regularnie przestrzegają o odpowiedzialności karnej, wynikającej z naruszeń obowiązującego prawa. Apelujemy o podejmowanie rozsądnych decyzji, które pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa innym uczestnikom ruchu drogowego. Każdy kierujący, który decyduje się na jazdę pod wpływem alkoholu lub innych środków działających podobnie do alkoholu, jest potencjalnym zagrożeniem.

Wszyscy kierujący zgodnie z obowiązującymi przepisami, za swoje czyny odpowiedzą przez Sądem. Kara nie ominie również tych, którzy jeżdżą pojazdami mechanicznymi pomimo braku uprawnień do kierowania. Za takie wykroczenie, zgodnie z nowymi przepisami zostanie skierowany obligatoryjnie wniosek o ukaranie do Sądu.

 

 

st.sierż.Natalia Gogosza

  • Podsumowanie weekendu
Powrót na górę strony