Aktualności

Aktywnie i bezpiecznie podczas ferii

W ostatnim czasie przedstawiciele Komisariatu Policji w Nowogardzie odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej w Strzelewie. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas aktywnego, zimowego wypoczynku.

W dniu 30.01.2023 roku przedstawiciele Komisariatu Policji w Nowogardzie przeprowadzili spotkania profilaktyczne, zachęcające uczniów szkoły Podstawowej do bezpiecznego spędzania nadchodzących ferii zimowych. Podczas zajęć mł.asp.Kamil Paleta omówił z uczniami zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszyscy uczestnicy zostali zapoznani z podstawowymi znakami drogowymi oraz co najważniejsze z zasadami bezpiecznego korzystania z chodników i przejść dla pieszych. Natomiast Paulina Stawirej, która na co dzień zajmuje się profilaktyką wśród dzieci i młodzieży poprzez zabawę przekazała uczniom środki ostrożności jakie należy zachować podczas spotkania z nieznanym psem.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym, wykazując się przy tym dużą znajomością szeroko pojętych zasad bezpieczeństwa. Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali ulotki edukacyjne, które promują bezpieczną zabawę podczas zimowych szaleństw.

 

st.sierż.Natalia Gogosza

  • Aktywnie i bezpiecznie podczas ferii
  • Aktywnie i bezpiecznie podczas ferii
  • Aktywnie i bezpiecznie podczas ferii
Powrót na górę strony