Aktualności

Komendant wojewódzki nagrodził policjantów

Data publikacji 05.07.2017

Szef zachodniopomorskiej Policji mł. insp. Jacek Cegieła wyróżnił funkcjonariuszy za wzorową służbę i sukcesy zawodowe. Była to również okazja do spotkania i porozmawiania o trudach codziennej pracy.

agrodzeni zostali funkcjonariusze m.in. z powiatu Świdwińskiego z Komisariatu Policji w Połczynie Zdroju. Pracownik mundurowy z pionu prewencji oraz dzielnicowy, którzy w dniu 29 maja br.  powiadomieni o ugodzeniu nożem  w pobliskim parku szybko zebrali informacje, dzięki którym chwilę później zatrzymali sprawcę oraz ujawnili narzędzie, za pomocą którego podejrzewany dokonał przestępstwa. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako usiłowanie zabójstwa.

Wyróżnieni zostali  również policjanci z wydziału dw. z przestępczością samochodową za odzyskanie skradzionych wcześniej, luksusowych pojazdów wartych łącznie blisko 280 000 zł.

Nagrodę otrzymali też policjanci zajmujący się zabezpieczeniem imprez masowych, głównie imprez sportowych, a szczególnie za aktywny udział w zabezpieczeniach przejazdu kibiców.

Na wyróżnienie zasłużył również policjant z Goleniowa, który po służbie podjął w pełni fachowe, profesjonalne i prawidłowo zorganizowane działania  ratunkowe, po tym jak otrzymał wiadomość o osobach potrzebujących pomocy  na wodach  Jeziora Dąbie. Skutkowało to uratowaniem zdrowia i życia osoby żeglującej na wodzie.

Komendant nie tylko wyżej wymienionym ale wszystkim nagrodzonym podziękował za współpracę i życzył dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

Źródło:KWP Szczecin

  • Komendant wojewódzki nagrodził policjantów
  • Komendant wojewódzki nagrodził policjantów
  • Komendant wojewódzki nagrodził policjantów
Powrót na górę strony