Aktualności

Podziękowania dla policjantów z goleniowskiego ruchu drogowego

Data publikacji 31.08.2021

„Z całego serca pragnę w imieniu swoim, swojego męża i wnuczek podziękować Panom policjantom pracującym w Waszej Komendzie – młodszemu aspirantowi Maciejowi Szafranowi oraz posterunkowemu Maciejowi Burzyńskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi i wyjątkowo troskliwe zaopiekowanie się nami.” To fragment podziękowań jakie wpłynęły do naszej komendy.

Goleniowscy policjanci z ruchu drogowego każdego dnia starają się dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Funkcjonariusze nigdy nie pozostają obojętni na problemy i zagrożenia, a bezpieczeństwo w ruchu drogowym to dla nich priorytet.

Mundurowi podczas patrolowania krajowej trójki zauważyli pojazd, którego kierowca miał ewidentny  problem z utrzymaniem pasa ruchu. Policjanci niezwłocznie podjęli kontrolę pojazdu, podczas której  okazało się kierująca i pasażer potrzebują pomocy.  Funkcjonariusze wezwali  na miejsce karetkę, która przetransportowała pasażera do szpitala, a kierującej pomogli bezpiecznie dotrzeć do miejsca w którym mogła oczekiwać na przyjazd i pomoc rodziny.  

Takie podziękowania są dla funkcjonariuszy dowodem na to, że są potrzebni i nawet najprostsza pomoc może być zauważona oraz doceniona przez osoby, które były w potrzebie.

 

 

 

 

 

  • Podziękowania dla policjantów z goleniowskiego ruchu drogowego
  • Podziękowania dla policjantów z goleniowskiego ruchu drogowego
Powrót na górę strony