Stanęła na podium-Triathlon Przechlewo

Ogromny sukces osiągnęła Małgorzata Naworska- st.insp. Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, która z 2 godzinnym zapasem, ukończyła Triathlon w Przechlewie. ¼ Ironmana nie stanowiła problemu, zawodniczka spośród 178 uczestników zajęła III miejsce w kategorii K50-59 i stanęła na podium.

W dniu 23.07.2023 r. w miejscowości Przechlewo odbył się Triathlon, który obejmował łączny dystans 56,5 km. W przedmiotowym przedsięwzięciu udział wzięło 178 zawodników w tym tylko 26 kobiet. Zawodniczka, która od wielu lat wspiera swoją pracą Komendę Powiatową Policji w Goleniowie postanowiła zmierzyć się po raz 2 z triathlonowym wyzwaniem.

Pani Małgorzata w pierwszej kolejności musiała przepłynąć dystans 950 metrów nad Jeziorem Przechlewskim aby następnie przejechać rowerem łączną ilość 45 kilometrów. Ostatnim etapem triathlonu był bieg o dystansie 10 kilometrów, którego trasa biegła przez malowniczy park w okolicach jeziora.

Dzięki ciężkiej pracy, niesamowitej wytrwałości fizycznej i dużego wysiłku Małgosia zajęła III miejsce w kategorii K50-59 i z wielką dumą mogła stanąć na podium. To ogromny zaszczyt mieć w Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie osoby, które swoją postawą dają przykład wytrwałości w dążeniu do celu.

Naszej zawodniczce życzymy ogrom sukcesów i sportowego zacięcia ! Mamy nadzieję, że niejednokrotnie będziemy mogli opisywać sukcesy pracowników i policjantów Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.