Kadra kierownicza

Kadra kierownicza

Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

podinsp. Krzysztof Maćczak

tel. 47 78 215 21 

e-mail: krzysztof.macczak@sc.policja.gov.pl

 

 

 

 Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

st.asp. Paweł Grzelak

tel. 47 78 215 22

e-mail:paweł.grzelak@sc.policja.gov.pl

 

 

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

kom. Maciej Romaniuk

tel. 47 78 215 70

e-mail: maciej.romaniuk@sc.policja.gov.pl

 

 

 

Kierownik Referatu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

asp.sztab. Lilla Bawelska

tel. 47 78 215 67

e-mail: lilla.bawelska@sc.policja.gov.pl

 

 

 

Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

asp. szt. Jacek Twardy

tel. 47 78 215 23

e-mail: jacek.twardy@sc.policja.gov.pl

 

 

 

Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie

podkom. Krzysztof Mechliński

tel. 47 78 215 41

e-mail: krzysztof.mechlinski@sc.policja.gov.pl

 

Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego

asp.sztab. Piotr Aulich

tel. 47 78 21 540

e-mail: piotr.aulich@sc.policja.gov.pl

 

Naczelnik Wydziału dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą
 
kom. Sławomir Smolarczyk
 
tel. 47 78 21 539
 

Kierownik Referatu dw. z Przestępczością Przeciwku Życiu i Zdrowiu

asp. Anna Jagodzińska

tel. 47 78 215 50

e-mail: anna.jagodzinska@sc.policja.gov.pl

 

 

Komendant Komisariatu Policji w Nowogardzie

kom. Marcin Włodarczyk

tel. 47 78 213 16

 

 

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Nowogardzie

asp. Karol Kiziuk

tel. 47 78 213 16

 

 

Kierownik Referatu Prewencji Komisariatu Polciji w Nowogardzie

podkom. Adam Mazurek

tel. 47 78 213 40

e-mail: adam.mazurek@sc.policja.gov.pl

 

Kierownik Referatu Dochodzeniowo-Śledczego KPN Nowogard

asp.sztab. Grzegorz Pleskacz

e-mail: grzegorz.pleskacz@sc.policja.gov.pl

 

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Maszewie

mł.asp. Magdalena Mickiewicz

tel. 47 78 215 85

e-mail:magdalena.mickiewicz@sc.policja.gov.pl


 

 

Kierownik Posterunku Policji w Stepnicy

asp. szt. Dariusz Mazurowski

tel. 47 78 215 73

e-mail: dariusz.mazurowski@sc.policja.gov.pl

 

 

Kierownik Posterunku Policji w Przybiernowie

asp. szt. Grzegorz Kulma

tel. 47 78 215 78

e-mail: grzegorz.kulma@sc.policja.gov.pl

 

 

 

Powrót na górę strony