Dzielnicowi PP Maszewo

Dzielnicowi PP Maszewo

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg  rw rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 


Rejon XIV

 mł. asp. Łukasz Wipplinger

tel. kom. 571 323 766 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 86

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo1@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

1-go Maja, 22 Lipca, 8 Marca, Brzozowa, Mariana Buczka, Fryderyka Chopina, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Hanki Sawickiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Generała Tadeusza Kościuszki, Kazimiereza Świetlińskiego, Leśna, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Nowogardzka, Obodrytów, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Plac Wolności, Polna, Henryka Sienkiewicza,Słoneczna, Stargardzka, Szkolna, Generała Karola Świerczewskiego, Wojska Polskiego, Stefana Żeromskiego.

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego numer 14 miasta Maszewo ustalono, że głównym problemem w rejonie miasta Maszewa jest brak miejsc parkingowych w obrębie budynku Urzędu Gminy Maszewo przy ul. Pl. Wolności 2, wskutek czego osoby przyjeżdżające samochodami parkują w miejscach niewyznaczonych i powierzchniach wyłaczonych z ruchu, utrudniając tym samym ruch kołowy na Placu Wolności oraz ul. Kościuszki, czym stwarzają zagrożenie dla innych kierujących pojazdami oraz pieszych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w godzinach 07:30-15:30, w dni robocze (poniedziałek-piątek), niezaleznie od pory roku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XV

sierż.sztab. Paweł Kędzierski

tel. kom. 571 323 765 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 86

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Budzieszowce, Dąbrowica, Dobrosławiec, Darż, Jarosławki, Maciejewo, Mieszkowo, Pogrzymie, Przemocze, Radzanek, Rożnowo Nowogardzkie, Słajsino, Tarnowo, Zagórce.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami podległych miejscowości oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 15 gm. Maszewo ustalono, że głównym problemem w rejonie są psy biegające luzem, bez żadnego nadzoru w miejscowości Maciejewo. Dzieje się to w porach popołudniowych i wieczornych, przez cały tydzień, w okresie od wiosny, lata do jesieni. Występowanie ujawnionego zagrożenia w rejonie służbowym wynika z lekceważącego stosunku do obowiązujących przepisów porządkowych w gminie. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

 

Rejon XVI

 

sierż.sztab. Iwo Trocewicz

tel. kom. 571 323 764 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 86

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo3@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Bagna, Bęczno, Bielice, Dębice, Godowo, Jenikowo, Kolonia Maszewo, Korytowo, Leszczynka, Maszewko, Mokre, Nastazin, Sokolniki, Stodólska, Wałkno, Wisławie.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami podległych miejscowości oraz rozmów  z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 16 na terenie gm. Maszewo ustalono, że głównym problemem w rejonie są psy biegające luzem, bez żadnego nadzoru w miejscowości Nastazin. Dzieje się to w porach popołudniowych i wieczornych, przez cały tydzień, w okresie od wiosny, lata do jesieni. Występowanie ujawnionego zagrożenia w rejonie służbowym wynika z lekceważącego stosunku do obowiązujących przepisów porządkowych w gminie. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony