Dzielnicowi PP Maszewo

Dzielnicowi PP Maszewo

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg  rw rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 


Rejon XIV

 mł. asp. Łukasz Wipplinger

tel. kom. 571 323 766 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 86

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo1@sc.policja.gov.pl

 

Ulice:

1-go Maja, 22 Lipca, 8 Marca, Brzozowa, Mariana Buczka, Fryderyka Chopina, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Hanki Sawickiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Jedności Narodowej, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Generała Tadeusza Kościuszki, Kazimiereza Świetlińskiego, Leśna, Adama Mickiewicza, Stanisława Moniuszki, Nowogardzka, Obodrytów, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Plac Wolności, Polna, Henryka Sienkiewicza,Słoneczna, Stargardzka, Szkolna, Generała Karola Świerczewskiego, Wojska Polskiego, Stefana Żeromskiego.

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań i rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 14 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób i spożywanie przez nich alkoholu na ławkach przy drodze w rejonie zbiegu ul. Jedności Narodowej i il. Spacerowej w Maszewie. Osoby te będąc pod wpływem działania alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny, zaśmiecają miejsca publiczne i zanieczyszczają teren. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. W związku z występującym zagrożeniem w obrębie zbiegu wskazanych ulic w Maszewie, które negatywnie wpływają na bezpieczństwo i spokój osób tam zamieszkujących, a także negatywnie wpływa na wizerunek całej miejscowości, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń.

 

 

Rejon XV

st.sierż. Paweł Kędzierski

tel. kom. 571 323 765 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 86

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Budzieszowce, Dąbrowica, Dobrosławiec, Darż, Jarosławki, Maciejewo, Mieszkowo, Pogrzymie, Przemocze, Radzanek, Rożnowo Nowogardzkie, Słajsino, Tarnowo, Zagórce.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami podległych miejscowości oraz rozmów  z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 15 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w obrębie i na terenie sklepu spożywczego w miejscowości Tarnowo w miejscach objętych zakazem. Osoby te bardzo często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępny teren. Gromadzące się osoby wywodzą się głównie ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej niezależnie od pory roku. Sklep znajduje się w centrum miejscowości, a dzieci mieszkańców tej miejscowości obawiają się chodzić na zakupy z uwagi na występujące tam problemy. W związku z występującym zagrożeniem w obrębie i na terenie sklepu w Tarnowie, które negatywnie wpływa na bezpieczeństwo, a także wizerunek całej miejscowości, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń.

 

 

 

Rejon XVI

sierż.sztab. Iwo Trocewicz

tel. kom. 571 323 764 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 86

Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

e-mail: dzielnicowy.maszewo3@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Bagna, Bęczno, Bielice, Dębice, Godowo, Jenikowo, Kolonia Maszewo, Korytowo, Leszczynka, Maszewko, Mokre, Nastazin, Sokolniki, Stodólska, Wałkno, Wisławie.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami podległych miejscowości oraz rozmów  z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 16 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w obrębie i na terenie sklepu spożywczego w miejscowości Dębice w miejscach objętych zakazem. Osoby te bardzo często będąc pod wpływem alkoholu zaśmiecają i zanieczyszczają ogólnie dostępne tereny. Gromadzące się osoby wywodzą się głównie ze środowisk bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej, niezależnie od pory roku. W związku z występującym zagrożeniem w obrębie i na terenie sklepu w Dębicach, które negatywnie wpływa na bezpieczeństwo, a także wizerunek całej miejscowości, przeprowadzone działania będą dążyć do zminimalizowania występujących wykroczeń.

Powrót na górę strony