Dzielnicowi PP Stepnica

Dzielnicowi PP Stepnica

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XVII

st. asp.  Łukasz GAMUŁKIEWICZ

tel. kom. 571 323 770 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 89

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica1@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Stepnica - ulice: Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Generała Andersa, Jagiellońska, Króla Jana III Sobieskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kapitana Roberta Hilgendorfa, Króla Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Domańskiego, Leśna, Ludwiczaka, Mieszka I, Miła, Mokra, Młynarska, Osiedle 40 Lecia PRL, Parkowa, Polna, Portowa, prof. Zbigniewa Religi, Prosta, Przemysłowa, Radosna, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Studzienna, Słoneczna, Generała Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Wojska Polskiego, króla Władysława Jagiełły, Generała Władysława Sikorskiego, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, Łąkowa

Stepniczka, Bogusławie

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych ustaleń i spotkań z sołtysami  oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 17 M ustalono oraz naniesienia na KMZB ustalono, że występującym problemem w rejonie jest gromadzenia się nieletnich, przejawów ich demoralizacji, łamania przepisów zakłócania ładu i porządku publicznego, spożywania alkoholu  na terenie mariny ul. Kościuszki w Stepnicy. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowanie zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XVIII

mł.asp.  Marcela Kominek

tel. kom. 571 323 769 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 89

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Piaski Małe, Gąsierzyno, Świętowice, Kopice, Czarnocin, Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko, Żarnowo, Racimierz, Łąka, Jarszewko, Krokorzyce, Widzieńsko, Bogusławie, Budzień, Gaje

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 18 gminy Stepnica ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest spożywanie alkoholu w miejscach publicznych objętych zakazem, głównie przy sklepie spożywczym w miejscowości Czarnocin. Ponadto często te same osoby, które spożywają alkohol swoim zachowaniem, tj. krzykiem, głośnym zachowaniem, zakłócają ład i porządek publiczny. Zdarzenia następują z reguły w póxnych godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych, a szczególnie w okresie dni weekendowych (piątek, sobota, niedziela) w okresie od wiosny, lata do jesieni. Powyższe zjawisko wpływa znacząco na stan poczucia bezpieczeństwa mieszkańców lokalnej społeczności. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony