Dzielnicowi PP Stepnica

Dzielnicowi PP Stepnica

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XVII

 

st. asp.  Łukasz GAMUŁKIEWICZ

tel. kom. 571 323 770 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 89

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica1@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Stepnica - ulice: Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Generała Andersa, Jagiellońska, Króla Jana III Sobieskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kapitana Roberta Hilgendorfa, Króla Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Krótka, Ks. Domańskiego, Leśna, Ludwiczaka, Mieszka I, Miła, Mokra, Młynarska, Osiedle 40 Lecia PRL, Parkowa, Polna, Portowa, prof. Zbigniewa Religi, Prosta, Przemysłowa, Radosna, Rybacka, Spokojna, Sportowa, Studzienna, Słoneczna, Generała Tadeusza Kościuszki, Tęczowa, Wojska Polskiego, króla Władysława Jagiełły, Generała Władysława Sikorskiego, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego, Łąkowa

Stepniczka, Bogusławie

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku:

W wyniku przeprowadzonych ustaleń i spotkań z sołtysami  oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 17 M ustalono, że częstym problemem w rejonie jest gromadzenie się nieletnich oraz elementu pijackiego na przystanku PKS przy ul. Krzywoustego w Stepnicy gdzie dochodzi do przejawów demoralizacji, spożywania alkoholu oraz do innych wykroczeń porządkowych.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

 

Rejon XVIII

 

asp.  Kamil WĄSIK

tel. kom. 571 323 769 (aktywny podczas służby obchodowej)

tel. 47 78 215 89

ul. Bolesława Krzywoustego 8, 72-112 Stepnica

e-mail: dzielnicowy.stepnica2@sc.policja.gov.pl

 

Miejscowości:

Piaski Małe, Gąsierzyno, Świętowice, Kopice, Czarnocin, Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko, Żarnowo, Racimierz, Łąka, Jarszewko, Krokorzyce, Widzieńsko, Bogusławie, Budzień, Gaje

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku:

W wyniku przeprowadzonych ustaleń i spotkań z sołtysami wsi oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 18 W  oraz naniesienia na KMZB ustalono, że występującym problemem w rejonie jest nielegalna wycinka drzew w lasach. W związku z powyższym podjęto decyzjęo przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

Powrót na górę strony