Dzielnicowi KPP Goleniów

Dzielnicowi KPP Goleniów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

 

Rejon I

 

 

l

W zastępstwie

mł. asp. Krzysztof Fałek

tel. 47 78 215 31

tel. kom. 571 323 757 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow3@sc.policja.gov.pl

e-mail: dzielnicowy.goleniow1@sc.policja.gov.p

 

ulice: Konstytucji 3 Maja, Barnima I, Tadeusza Kościuszki, Aleksandra Puszkina, Plac Mieszka I, Grunwaldzka, Słowiańska, Jana Kilińskiego, Młynarska, Juliana Ursyna Niemcewicza, Plac Lotników, Zielona Droga, Przemysłowa, Krótka, Kazimierza Pułaskiego, Plac Piłsudskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Pocztowa, Józefa Sorysa, Wincentego Witosa, Bohaterów Warszawy, Partyzantów, Emilii Plater, Łąkowa, Chłopska, Ludowa, Robotnicza, Władysława Łokietka, Generała Władysława Andersa nr 9-18, Dworcowa 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzanych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 1 miasta Goleniów ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest zakłócanie spokoju i spożywanie alkoholu na ul. Szkolnej 39 w Goleniowie, w rejonie placu zabaw i budynku. Zdarzenia występują z reguły w godzinach popołudniowych i wieczornych. Osoby zakłócające spokój nadużywając alkoholu, gromadzą się na parkingu i przy budynku w okresie całorocznym, ze szczególnym natężeniem w okresie dni weekendowych (piątek, sobota, niedziela). Powyższe zjawisko wpływa znacząco na stan poczucia bezpieczeństwa mieszkańców lokalnej społeczności. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon II

mł. asp. Krzysztof Fałek

tel. 47 78 215 31

tel. kom. 571 323 757 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow2@sc.policja.gov.pl

powierzony w zastępstwie rejon I

 

 

 

ulice: Marii Konopnickiej, Władyslawa Reymonta, Bolesława Prusa, Al. Róż, Sportowa, Cypriana  Kamila Norwida, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Kasprowicza, Stanisława Moniuszki, Henryka Sienkiewicza, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Kopernika, Michała Drzymały, Hugo Kołłątaja, Stanisława Staszica, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, Konstantego Ciołkowskiego, Ks.Jana Twardowskiego, Marii Dąbrowskiej, Zofii Nałkowskiej, Stefana Żeromskiego, Maszewska, Tartaczna, Zakładowa, I Brygady Legionów, Fabryczna, Rzemieślnicza, Bankowa, Fryderyka Chopina, Parkowa, Inwalidzka, Spacerowa, Boczna, Osiedle Helenów, Krzekowo, Rybacka, ogrody działkowe przy ul. Boh. Warszawy oraz ul. Maszewskiej, Rumiankowa, Paproci, Miętowa, Stefana Starzyńskiego, Księdza Alojzego Mochalskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słoneczne Wzgórze, Urodzajna, Powrotna, sielska, Żniwna, Urocza, Na Polanie, Zielone Wzgórze, Przyrodnicza, Botaniczna, Zielona, Roślinna, Ekologiczna, Boczna, Bolesława Chrobrego, Dębowa, Jodłowa, Kalinowa, Kolejowa, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Sikorskiego,  Sosnowa, Spokojna, Stargardzka, Plac Strażacki, Świerkowa, Torowa, Wileńska, Wytwórcza, Jaworowa, Gabriela Narutowicza

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku ustaleń własnych i analizy z rejonu służbowego stwierdzono, iż gromadzenie się młodzieży na parkingu przy Stadionie Miejskim w Goleniowie, ul. Sportowa 25 od ul. C.K. Norwida jest aktualnie jednym z ewidentnych zagrożeń w rejonie służbowym. Osoby tam w większości przypadków przyjeżdżają samochodami łącząc się w duże grupy. Podczas spotkań spożywany jest alkohol, osoby te zakłócają ład i porządek publiczny poprzez głośne zachowanie się, ponadto dochodzi do nadmiernego zjawiska zaśmiecania i zanieczyszczania terenu parkingu. Zjawisko to występuje głównie w godzinach wieczornych 19:00-03:00 w dni weekendowe. Należy zwrócić szczególną uwagę, iż zjawisko to występuje w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 5 w Goleniowie przy ul. C.K. Norwida 1 oraz przy głównych ciągach komunikacyjnych, prowadzących do szkoły jak i na stadion oraz Parku 700-lecia znajdujących się przy parkingu. Powyższe zjawisko wpływa negatywnie na stan poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców lokalnej społeczności.

 

 

 

Rejon III

st.sierż.  Aleksandra Radawiec

tel. 47 78 215 33

tel. kom. 571 323 754 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow3@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Nowogardzka, Ofiar Katynia, Armii Krajowej, Króla Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Odrodzenia, Niepodległości, Ptasia, Brzozowa, Polska, Piastów, ks. Piotra Wawrzyniaka, Janusza Korczaka, Jana Pawła II, ks. Augustyna Kordeckiego, Pomorska, Juliusza Słowackiego, Stanisława Mikołajczyka, Wolińska, Adama Mickiewicza, Zygmunta Krasińskiego, Juliana Tuwima, Konstantego Indefonsa Gałczyńskiego, Czesława Milosza, ks. Maksymiliana Kolbego, Graniczna, Zaułek, Ku Słońcu, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Grenadierów, Metalowa, Anny Jagiellonki, Bogusława X, Króla Jana III Sobieskiego, Wąska, Owocowa, Kwiatowa, Szarotki, Wiosenna, Sadowa, Walecznych, Ogrodowa, Polna, Przestrzenna nr 1-2.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 3 miasta Goleniów ustalono, że głównym problemem w tym rejonie jest nadmierna prędkość samochodów poruszających się po jezdni i stwarzających zagrożenie dla pieszych na ul. Wojska Polskiego, w rejonie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Zdarzenia występują z reguły w godzinach porannych i popołudniowych, w dni nauki szkolnej (poniedziałek-piątek), w okresie trwania roku szkolnego (wrzesień-czerwiec). Kierowcy nie zważają na ograniczenie prędkości i znajdujące się tam znaki drogowe. Powyższe zjawisko wpływa znacząco na stan poczucia bezpieczeństwa dzieci i mieszkańców lokalnej społeczności. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon IV

 

st.sierż. Waldemar Zieliński

tel. 47 78 215 32

tel. kom. 571 323 753 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow4@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Szczecińska, Nadrzeczna, Jana Matejki, Piaskowa, Akacjowa, Lipowa, Wrzosowa, Cicha, Przestrzenna, Przestrzenna ogrody działkowe

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami rejonu służbowego numer IV ul. Lipowej, Cichej, Wrzosowej, Szczecińskiej ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu na rekreacyjnym terenie za sklepem spożywczym przy ul. Lipowej 25. Do zdarzeń dochodzi głównie w godzinach popołudniowo-wieczornych, w nasileniu okresie od piątku do niedzieli. Podejmowane działania mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz ograniczenie demoralizacji wśród mieszkańców ulic Szczecińskiej, Lipowej, Wrzosowej.

 

 

 

Rejon V

asp.sztab. Roman Kielec

tel. 47 78 215 36

tel. kom. 571 323 755 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow5@sc.policja.gov.pl

miejscowości: Wierzchosław, Miękowo, Kolonia Gniazdowo, Białuń, Żółwia Błoć, Niewiadowo, Glewice, Kolonia Żółwia, Marszewo, Podańsko, Budno, Imno, Mosty, Mosty Osiedle, Burowo, Danowo, Zabród, Bolechowo, Stawno, Tarnówko, Tarnowiec, Bącznik.

 

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczego w mejscowości Budno w okresie jesiennym oraz zimowym w godzinach popołudniowych. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek publiczny oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsce przed obiektem. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowisk pracowników sezonowych i bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczornej, a szczególnie w dni wolne od pracy. Sklep znajduje się w centrum wsi i z zakupów korzystają mieszkańcy w/w miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon VI

mł. asp. Radomir Rojek

tel. 47 78 215 34

tel. kom. 571 323 756

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow6@sc.policja.gov.pl

 

miejscowości: Rurzyca, Pucice, Kliniska Wielkie, Czarna Łaka, Lubczyna, Kępy Lubczyńskie, Borzysławiec, Komarowo, Łozienica, Łęsko, Domastryjewo, Żdżary, Modrzewie, Bolesławice, Święta, Kamieniska, Łaniewo, Krępsko, Kąty, Inoujście, Załom - ul. Akacjowa, Beztroska, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Domowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Lubczyńska, Łąkowa, Lipowa, Magnolii, Mała, Nieduża, Parkowa, Polna, Poranna, Przygodna, Przytulna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Starowieyskiego, Szyszkowa, Wierzbowa, Zimowa

 

Zadania priorytetowe na okres od od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 gm. Goleniów uzyskano informacje, że dużym problemem na terenie miejscowości Kliniska Wielkie są osoby spożywające alkohol i zaśmiecające na placu zabaw przy ul. Szczecińskiej oraz pobliskich przystankach autobusowych. Dzieje się to w porach popołudniowych i wieczornych, szczególnie w okresie dni weekendowych (piątek, sobota, niedziela), w okresie wiosny i lata. Występowanie ujawnionego zagrożenia w rejonie służbowym wynika z lekceważącego stosunku do obowiązujących przepisów wynikających z Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz przyzwyczajeniami mieszkańców, w tym obcokrajowców ze wschodu.

 

 

Powrót na górę strony