Dzielnicowi KPP Goleniów

Dzielnicowi KPP Goleniów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

 

 

Rejon I

 

 

 

 mł. asp. Patrycja Bernatowska

tel. 47 78 215 35

tel. kom. 571 323 752 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow1@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Konstytucji 3 Maja, Barnima I, Tadeusza Kościuszki, Aleksandra Puszkina, Plac Mieszka I, Grunwaldzka, Słowiańska, Jana Kilińskiego, Młynarska, Juliana Ursyna Niemcewicza, Plac Lotników, Zielona Droga, Przemysłowa, Krótka, Kazimierza Pułaskiego, Plac Piłsudskiego, Szarych Szeregów, Szkolna, Pocztowa, Józefa Sorysa, Wincentego Witosa, Bohaterów Warszawy, Partyzantów, Emilii Plater, Łąkowa, Chłopska, Ludowa, Robotnicza, Władysława Łokietka, Generała Władysława Andersa nr 9-18, Dworcowa 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 1 ustalono, że główny problem występuje w rejonie ul. Szarych Szeregów oraz ul. Tadeusza Kościuszki. Polega on m.in. na gromadzeniu się młodzieży w przejściach między blokami, gdzie spożywają alkohol. Ponadto przebywanie osób na ławkach pod blokami i zakłócanie spokoju poprzez krzyki i hałas. Kolejnym problemem jest zaśmiecanie użyteczności publicznej (przy ławkach) poprzez wyrzucanie na ziemię butelek po alkoholu w postaci puszek po piwie, butelek po wódce oraz niedopałków papierosów. Problemy te najczęściej występują w godzinach popołudniowo-wieczornych, głównie w weekendy.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon II

st. sierż. Krzysztof Fałek

tel. 47 78 215 31

tel. kom. 571 323 757 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow2@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Marii Konopnickiej, Władyslawa Reymonta, Bolesława Prusa, Al. Róż, Sportowa, Cypriana  Kamila Norwida, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Stanisława Wyspiańskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Kasprowicza, Stanisława Moniuszki, Henryka Sienkiewicza, Elizy Orzeszkowej, Mikołaja Kopernika, Michała Drzymały, Hugo Kołłątaja, Stanisława Staszica, Mikołaja Reja, Adama Asnyka, Konstantego Ciołkowskiego, Ks.Jana Twardowskiego, Marii Dąbrowskiej, Zofii Nałkowskiej, Stefana Żeromskiego, Maszewska, Tartaczna, Zakładowa, I Brygady Legionów, Fabryczna, Rzemieślnicza, Bankowa, Fryderyka Chopina, Parkowa, Inwalidzka, Spacerowa, Boczna, Osiedle Helenów, Krzekowo, Rybacka, ogrody działkowe przy ul. Boh. Warszawy oraz ul. Maszewskiej, Rumiankowa, Paproci, Miętowa, Stefana Starzyńskiego, Księdza Alojzego Mochalskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Słoneczne Wzgórze, Urodzajna, Powrotna, sielska, Żniwna, Urocza, Na Polanie, Zielone Wzgórze, Przyrodnicza, Botaniczna, Zielona, Roślinna, Ekologiczna, Boczna, Bolesława Chrobrego, Dębowa, Jodłowa, Kalinowa, Kolejowa, Bolesława Krzywoustego, Leśna, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Sikorskiego,  Sosnowa, Spokojna, Stargardzka, Plac Strażacki, Świerkowa, Torowa, Wileńska, Wytwórcza, Jaworowa, Gabriela Narutowicza

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

W wyniku ustaleń poczynionych przez dzielnicowego oraz na podstawie rozmów przeprowadzonych z mieszkańcami podległego rejonu ustalono, że głównym problemem jest gromadzenie się osób, głównie młodzieży, przy ul. Drzymały w Goleniowie - most kolejowy jest aktualnie jednym z ewidentnych zagrożeń w rejonie służbowym.  Podczas spotkań spożywają alkohol, zakłócają ład i porządek publiczny poprzez głośne zachowanie się, ponadto dochodzi do nadmiernego zjawiska zaśmiecania i zanieczyszczania terenu, dochodzi do nieszczenia infastruktury kolejowej.  Dochodzi do nader niebezpiecznego zjawiska odurzania się lekami zawierającymi składniki psychoaktywne. Ogół tych zachowań może stanowić śmiertalne niebezpieczeństwo w godzinach popołudniowych i wieczornych w ciągu całego tygodnia.   Powyższe zjawisko wpływa również negatywnie na stan poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców lokalnej społeczności oraz negatywne odczucia estetyki danego obiektu. W związku z powyższym jako zadania priorytetowe przyjęto działania mające na celu zminimalizowanie występujących wykroczeń oraz większenie bezpieczeństwa osób tam mieszkających.

 

 

 

Rejon III

 

 

mł.asp.  Marcela Kominek

tel. 47 78 215 33

tel. kom. 571 323 754 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow3@sc.policja.gov.pl

 

ulice: Nowogardzka, Ofiar Katynia, Armii Krajowej, Króla Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Odrodzenia, Niepodległości, Ptasia, Brzozowa, Polska, Piastów, ks. Piotra Wawrzyniaka, Janusza Korczaka, Jana Pawła II, ks. Augustyna Kordeckiego, Pomorska, Juliusza Słowackiego, Stanisława Mikołajczyka, Wolińska, Adama Mickiewicza, Zygmunta Krasińskiego, Juliana Tuwima, Konstantego Indefonsa Gałczyńskiego, Czesława Milosza, ks. Maksymiliana Kolbego, Graniczna, Zaułek, Ku Słońcu, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Grenadierów, Metalowa, Anny Jagiellonki, Bogusława X, Króla Jana III Sobieskiego, Wąska, Owocowa, Kwiatowa, Szarotki, Wiosenna, Sadowa, Walecznych, Ogrodowa, Polna, Przestrzenna nr 1-2.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami rejonu służbowego nr 3 ustalono, iż głównym problemem w tym rejonie jest zakłócanie spokoju i spoczynku nocnego oraz porządku publicznego w rejonie ulicy Wolińskiej - parking stacji paliw "Orlen". Zdarzenia występują z reguły w późnych godzinach popołudniowych, wieczornych i nocnych. Osoby zakłócające spokój i spoczynek nocny oraz porządek publiczny często nadużywają alkohol, gromadząc się na tamtejszym parkingu oraz w jego okolicy.  Powyższe zjawisko wpływa znacząco na stan poczucia bezpieczeństwa mieszkańców lokalnej społeczności. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon IV

 

sierż. Waldemar Zieliński

tel. 47 78 215 32

tel. kom. 571 323 753 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow4@sc.policja.gov.pl

 

Ulice: Szczecińska, Nadrzeczna, Jana Matejki, Piaskowa, Akacjowa, Lipowa, Wrzosowa, Cicha, Przestrzenna, Przestrzenna ogrody działkowe

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

 

W wyniku przeprowadzonych spotkań oraz rozmów z mieszkańcami ul. Lipowej ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu na terenie zielonym pomiędzy blokami przy ul. Matejki 1 a bloku  przy ul. Lipowa 6. Do zdarzenia dochodzi głównie w godzinach popołudniowo-wieczornych, w nasileniu w okresie od piątku do niedzieli. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon V

st.  asp. Roman Kielec

tel. 47 78 215 36

tel. kom. 571 323 755 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow5@sc.policja.gov.pl

miejscowości: Wierzchosław, Miękowo, Kolonia Gniazdowo, Białuń, Żółwia Błoć, Niewiadowo, Glewice, Kolonia Żółwia, Marszewo, Podańsko, Budno, Imno, Mosty, Mosty Osiedle, Burowo, Danowo, Zabród, Bolechowo, Stawno, Tarnówko, Tarnowiec, Bącznik.

 

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z sołtysami oraz rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 5 ustalono, że głównym problemem w rejonie jest gromadzenie się osób spożywających alkohol w rejonie sklepu spożywczego Lewiatan w miejscowości Mosty. Osoby te będąc pod wpływem alkoholu zakłócają ład i porządek oraz zaśmiecają i zanieczyszczają miejsce przed obiektem. Gromadzące się osoby wywodzą się ze środowiska pracowników sezonowych i bezrobotnych. Wykroczenia, których się dopuszczają występują w porze popołudniowej i wieczorowej a w szczególności w dni wolne od pracy. Sklep znajduje się w centrum wsi i z zakupów korzystają mieszkańcy w/w miejscowości. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

 

Rejon VI

sierż. szt. Radomir Rojek

tel. 47 78 215 34

tel. kom. 571 323 756

ul. Maszewska 9, 72-100 Goleniów

pok. nr 206

e-mail: dzielnicowy.goleniow6@sc.policja.gov.pl

 

miejscowości: Rurzyca, Pucice, Kliniska Wielkie, Czarna Łaka, Lubczyna, Kępy Lubczyńskie, Borzysławiec, Komarowo, Łozienica, Łęsko, Domastryjewo, Żdżary, Modrzewie, Bolesławice, Święta, Kamieniska, Łaniewo, Krępsko, Kąty, Inoujście, Załom - ul. Akacjowa, Beztroska, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Domowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Lubczyńska, Łąkowa, Lipowa, Magnolii, Mała, Nieduża, Parkowa, Polna, Poranna, Przygodna, Przytulna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Starowieyskiego, Szyszkowa, Wierzbowa, Zimowa

 

Zadania priorytetowe na okres od od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

W wyniku przeprowadzonych rozmów z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr 6 uzyskano informacje, że dużym problemem są osoby spożywające alkohol w miejscu objętym zakazem spożywania alkoholu, w miejscowości Święta pod sklepem spożywczym. W tej miejscowości jest to jedyny sklep, który dodatkowo oferuje sprzedaż różnego rodzaju alkoholu, który wbrew zakazowi, spożywany jest w jego obrębie. Występowanie ujawnionego zagrożenia w rejonie służbowym wynika z lekceważącego stosunku do obowiązujących przepisów wynikających z Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi.  W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zagrożenia.

 

 

Powrót na górę strony