Dzielnicowi PP Przybiernów

Dzielnicowi PP Przybiernów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XIX

mł.asp. Łukasz Rozwak

tel: 47 78 215 78

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow1@sc.policja.gov.pl

 

 

Miejscowości:

Przybiernów - ulice: 30 Lecia, Al. Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cisowa, Golczewska, Króla Władysława Jagiełły, Jaśminowa, Kątna, Kazimierza Jagiellończyka, Króla Kazimierza Wielkiego, Generała Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Leśna Polana, Mieszka I, Ogrodowa, Polna, Świerkowa, Wiosenna, Wrzosowa

Zabierzewo, Miodowice, Machowice, Rzystnowo, Sosnowice, Brzozowo, Kartlewo, Rokita do przejazdu kolejowego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 31 czerwca 2023 roku.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XIX ustalono, że głownym problemem w rejonie jest postój pojazdów ciężarowych o masie powyżej 16 t i o długości przekraczającej 12 m w rejonie sklepu "Dino" na ul. Chrobrego. Efektem czego jest niszczona infrastruktura drogowa oraz stwarzane jest zagrożenie dla pieszych i innych użytkowników dróg.

 

 

Rejon XX

 

sierż.szt.  Krystian Grzyb

 

tel: 47 78 215 78

tel. kom. 571 323 768(aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow2@sc.policja.gov.pl 
 

Miejscowości:

Czarnogłowy, Moracz, Derkacz, Leszczno, Włodzisław, Świętoszewo, Świętoszewko, Buk Kamieński, Żychlikowo, Łożnica, Budzieszewice, Dzieszkowo, Dzisna, Sobieszewo, Babigoszcz, Biebrówek, Borowik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2023 roku do 31 czerwca 2023 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami miejscowości Czarnogłowy, Leszczno, Łoźnica, Babigoszcz ustalono, że głównym problemem w rejonie jest spożywanie alkoholu na terenie świetlicy wiejskiej w Czarnogłowach przy ul. Fabrycznej. Do zdarzeń dochodzi w godzinach popołudniowych oraz nocnych, bez względu na dzień tygodnia. Podejmowane działania mają na celu ograniczenie demoralizacji wśród mieszkańców w/w miejscowości.

 

Powrót na górę strony