Dzielnicowi PP Przybiernów

Dzielnicowi PP Przybiernów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XIX

mł.asp. Łukasz Rozwak

tel: 47 78 215 78

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow1@sc.policja.gov.pl

 

 

Miejscowości:

Przybiernów - ulice: 30 Lecia, Al. Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cisowa, Golczewska, Króla Władysława Jagiełły, Jaśminowa, Kątna, Kazimierza Jagiellończyka, Króla Kazimierza Wielkiego, Generała Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Leśna Polana, Mieszka I, Ogrodowa, Polna, Świerkowa, Wiosenna, Wrzosowa

Zabierzewo, Miodowice, Machowice, Rzystnowo, Sosnowice, Brzozowo, Kartlewo, Rokita do przejazdu kolejowego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XIX ustalono, że głownym problemem jest poruszanie się przez pieszych drogą bez posiadania elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym. Stwarza to zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców miejscowości Przybiernowa. W związku z wystepującymi zagrożeniami, które negatywnie wpływają na bezpieczeństwo mieszkańców, przeprowadzone działania będą dążyć do wyeliminowania tego zjawiska.

 

 

Rejon XX

sierż.szt.  Krystian Grzyb

tel: 47 78 215 78

tel. kom. 571 323 768(aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow2@sc.policja.gov.pl 
 

Miejscowości:

Czarnogłowy, Moracz, Derkacz, Leszczno, Włodzisław, Świętoszewo, Świętoszewko, Buk Kamieński, Żychlikowo, Łożnica, Budzieszewice, Dzieszkowo, Dzisna, Sobieszewo, Babigoszcz, Biebrówek, Borowik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 stycznia 2024 roku do 30 czerwca 2024 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami miejscowości Czarnogłowy, Leszczno, Łoźnica, Babigoszcz ustalono, że głównym problemem w rejonie są kierujący motocyklami typu Cross, sposób ich jazdy zakłóca spokój mieszkańców oraz stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym dla innych uczestników dróg. Pojazdy mają poruszać się po ulicach miejscowości Czarnogłowy oraz Łoźnica, a także drogami leśnymi przy tych miejscowościach. Do zdarzeń dochodzi głównie w godzinach popołudniowych, bez względu na dzień tygodnia, z nasileniem na okres wakacyjny (maj-wrzesień). Podejmowane działania mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa wśród uczestników dróg oraz wyeliminowanie kierujących stwarzających swoją jazdą zagrożenie w ruchu drogowym.

 

Powrót na górę strony