Dzielnicowi PP Przybiernów

Dzielnicowi PP Przybiernów

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowymi, ale nie służą do składania zawiadomień o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112.

 

Rejon XIX

mł.asp. Łukasz Rozwak

tel: 47 78 215 78

tel. kom. 571 323 767 (aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow1@sc.policja.gov.pl

 

 

Miejscowości:

Przybiernów - ulice: 30 Lecia, Al. Wojska Polskiego, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Cisowa, Golczewska, Króla Władysława Jagiełły, Jaśminowa, Kątna, Kazimierza Jagiellończyka, Króla Kazimierza Wielkiego, Generała Tadeusza Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Leśna Polana, Mieszka I, Ogrodowa, Polna, Świerkowa, Wiosenna, Wrzosowa

Zabierzewo, Miodowice, Machowice, Rzystnowo, Sosnowice, Brzozowo, Kartlewo, Rokita do przejazdu kolejowego.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku.

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami podległego rejonu służbowego nr XIX ustalono, że głownym problemem w rejonie jest poruszanie się osób bez kamizelek odblaskowych na drodze Przybiernów - do stacji kolejowej w miejscowości Rokita. Zdarzenia te mają miejsce po zmroku. W związku z powyższym podjęto decyzję o przeprowadzeniu działania priorytetowego na omawianym terenie w celu wyeliminowania zachowań niezgodnych z prawem.

 

 

Rejon XX

 

sierż.szt.  Krystian Grzyb

 

tel: 47 78 215 78

tel. kom. 571 323 768(aktywny podczas służby obchodowej)

ul. Cisowa 3, 72-110 Przybiernów

e-mail: dzielnicowy.przybiernow2@sc.policja.gov.pl 
 

Miejscowości:

Czarnogłowy, Moracz, Derkacz, Leszczno, Włodzisław, Świętoszewo, Świętoszewko, Buk Kamieński, Żychlikowo, Łożnica, Budzieszewice, Dzieszkowo, Dzisna, Sobieszewo, Babigoszcz, Biebrówek, Borowik.

 

Zadania priorytetowe na okres od 1 lipca 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku:

W wyniku przeprowadzonych spotkań z mieszkańcami miejscowości Czarnogłowy, Leszczno, Łoźnica, Babigoszcz ustalono, że głównym problemem w rejonie są kierujący motocyklami typu cross, sposób ich jazdy zakłóca spokój mieszkańców oraz stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym dla innych uczestników dróg. Pojazdy mają poruszać się po ulicach miejscowości Czarnogłowy, Babigoszcz oraz Łoźnica, a także drogami leśnymi przy miejscowości Leszczno. Do zdarzeń dochodzi głównie w godzinach popołudniowych. bez względu na dzień tygodnia, z nasileniem na okres wakacji (maj - wrześnień). Podejmowane działania mają na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa wśród uczestników dróg oraz wyeliminowanie kierujących stwarzających swoją jazdą zagrożenie w ruchu drogowym.

 

Powrót na górę strony